Вашето лично помещение
alex63 - специалист
Имаме 6 рисувани интериорни врати - рисунката е фладер-преди години беше много модерно, а сега се прави с МДФ плоскости.Едната трябва да се обърне-посоката на отваряне сега като се отвори се забива в стената(не е към стаята).Има ли сега бои които да са с някакъв ефект, щото като се сложи бравата на другата страна да може да се скрият старите дупки от сегашния начин на затваряне :) .
Ако има ефектни бои за врати бихме ги боядисали целите :roll: , но да са в един цвят не ми харесва, а да се сменят няма смисъл трябва целия етаж да се ремонтира.
Обмислям и вариант да се боядиса само задната страна на вратата ( и на останалите врати) като кант и част от первазите, а тези които имат и стъкло и рамката на стъклото.
В момента на част от перваза има декоративно фолио, но не ми харесва-постоянно се разлепва.Поставено е заради ремонт -сваляне на така модерния преди много години деколин, поставян под первазите :axe: .

Приемам всякакви градивни съвети и идеи за което благодаря предварително :prost: !
tanq222 - специалист
Искам да си боядисам вратата в омбре стайл, някой знае ли как точно да го направя, така че да е най-лесно и сполучливо?
gogyto - специалист
Колеги мисля да си боядисвам вратите в нас, понеже не са мръднали като цяло, обаче искам да ги направя по цвят близо до имитация на дърво но не съм запознат дали изобщо има някакво подобие на такава боя или друг метод.
Някъкви препоръки съвети да дадете?

Тема "Ремонт - боядисване на врата." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: