Вашето лично помещение
Здравейте на всички.)))
Въпросът ми се отнася до следното - предстои ми появата на бебе през октомври месец. За целта ще започне цялостен ремонт на стаята, в която ще бъдем с бебето и тя ще представлява спалня съответно с легло за бебето.
Стаята е с размери 4.06х3.76см като в единият край има комин, който не може да се премахне.
Срещу вратата се намира прозорец с врата с обща дължина от 2.50см. Утре, или най-късно в сряда ще мога да пусна схема на самата стая, за да добиете представа за самата стая.

Надявам се да ми помогнете с някакви идеи, тъй като искам нещо интересно и раздвижено.
Благодаря предварително на всички.
Emerald - модератор
Какво разбираш под "интересно и раздвижено". С такива дадености, не става въпрос за раздвижване, а по-скоро за оптимално разполагане на мебелите и от там на сетне за декорация.

Чакаме схема. :roll:
Emerald написа:
Какво разбираш под "интересно и раздвижено". С такива дадености, не става въпрос за раздвижване, а по-скоро за оптимално разполагане на мебелите и от там на сетне за декорация.

Чакаме схема. :roll:
Е да, естествено, че трябва да е оптимално.)))
Схемата малко по-късно, че съм я изгубила нанякъде и трябва да я начертая наново.)
blue_g - специалист
в стаята е необходимо да имате повече пространство, препоръчвам ти или разтегателен диван за вас двамата или падащо легло спалня...
Здравейте!
Моля за помощ! :shock:
Имам си хубава и сравнително нова спалня,но ми предстои бебе та се налага да наместим мебелите така че да има място и за кошара. Иска ми се да придам нов облик на спалнята но по скоро само с декорация да променя излъчването й като разместя или нещо такова /няма нужда от ремонти тъй като такъв приключихме преди по-малко от година а и предстоящото събитие ще изисква доста средства така че нямаме възможност за нов ремонт....../
Много ми е трудно тъй като самата стая не е толкова голяма...А и самите мебели в нея ги купихме миналата година, няма да ги сменяме....Така че ми трябва идея да създам промяна но използвайки това с което разполагам!
Ще съм благодарна ако можете да ми помогнете!
Стаята е с размери 3,50 метра на 4 метра. Включва спалня стандартна с две нощни шкафчета от по 50 см, две гардеробчета от по 70 см, тоалетка с огледало над нея също 70 см и кошарата която купихме е с корпус за повиване на бебе - 190 см! Мебелите са с цвят на череша, а стените ми са много бледо жълто.
Ако някои прояви интерес ще изпратя снимка!
Предварително ви благодаря!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Тема "Спалня и бебе?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: