Вашето лично помещение
ivo_cool - напреднал
Здравейте, решил съм да си направя скрин за спалнята но не съм много сигурен дали съм сметнал всичко правилно затова реших да кача тук снимка на скромното ми проектче и ще се радвам ако ми помогнете и докарам нещата до край. И ако има нещо което е за корекция да помагате. Пропуснах да кажа че материала ще е ПДЧ а не масив. Това ще е първото ми изделие което правя и затова се притеснявам да не изхабя материала и средствата които ще вложа за него. Затова се надявам да ми помогнете.
Благодаря

Прикачен файл

DSC_1044.JPG
ivan.tsonev - помощник
сметнал ли си и дебелината на пдч-то не само на канта .. понеже като гледам ми се струва че не си го сметнал май .. ?
ivo_cool - напреднал
да сметнал съм дебелината и канта поне така мисля, ако виждаш нещо нередно те моля да ме поправиш. А размерите на скрина са дължина: 160см, ширина: 46,5см, височина: 80см
Svetoslavoff1 - майстор
Според мен махни страничните вратички. Скринът е ниска мебел и е неудобно да се бърка долу зад вратичките, особено ако имаш и рафтове там. Можеш да увеличиш ширината на чекмеджетата(което при теб е дадено като дължина). При мен са 116см и са удобни за жената - бърз и лесен достъп и подреждане. Обикновено размерите се дават ШиринахВисочинахДълбочина.
Разбира се, това е само мое мнение. НО важното е какво иска Нейно Величество :)

Тема "Проект за скрин" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: