• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Вашето лично помещение
Bradley - специалист
да благодаря на хората, препоръчали "екон" - намерих ги в шопско, аресахме се с един модел, булката го одобри, заръчахме супер твърд - работата е "готова" - :partyman:

остава леглото да направя :roll: :? :lol: :lol: :lol: :lol:
Здравейте,
И аз съм за НАНИ.
Винаги препоръчвам този http://www.vzeh.eu/matrak-nani-modena-2 ... riant=1637
cholev - майстор
Действително матрака с годините и килата става нещо много важно. Като бях на 20 спех от всякакви положения и на всякаква повърхност без проблеми. Сега с възраста и 100-те кила вече не става. В къщи съм си поставил Дормео класик и след това добавих и един Дормео топматрак мемори. По този начин спя отлично. Когато отида някъде за повече от 1 ден и става драма. Обикновенно матраците по хотели и подобни са твърди и с пружини. Резултата е цяла нощ въртене и болки в костите. 1 седмица на море- прибирам се и два дена си отспивам и разпускам от безсънните нощи.
VLADO66 - майстор
cholev написа:
Действително матрака с годините и килата става нещо много важно. Като бях на 20 спех от всякакви положения и на всякаква повърхност без проблеми. Сега с възраста и 100-те кила вече не става. В къщи съм си поставил Дормео класик и след това добавих и един Дормео топматрак мемори. По този начин спя отлично. Когато отида някъде за повече от 1 ден и става драма. Обикновенно матраците по хотели и подобни са твърди и с пружини. Резултата е цяла нощ въртене и болки в костите. 1 седмица на море- прибирам се и два дена си отспивам и разпускам от безсънните нощи.
Пий повече :-D
nikolovvd - майстор
В кръчмата не те карат да лягаш. Може да спиш прав или седнал. :lol:
zmiori - специалист
Като бях 6-7 клас наще домъкнаха едни дунапренени матраци 82/196/16 см.
Още се ползват в апартамента на майками. Сегинка съм на 49 годин.
Преди 3-4 години си закупихме нови легла с включени в цената някакви пружинни матраци.
Понеже съм дзвер 115 кила им таковах мамата за под една година. В Каухланд набарах горния размер пак дунапренови матраци със същите размери на фирма Глория която и да е, и си закупих за само 50 кинта. От тогава си спя на тях кат пич и сънями не се влияе нито от пиене ити от ядене.
Успех на всички.
emosms - специалист
Ако не държиш на мек матрак, топ бюджетно решение - матраци симеонов.

Дунапренов еднолицев матрак, с дървена рамка. Преди 2 седмици си купих и монтирах 144x190x16 за 107 лв + 10 лв доставка.
Сравнително по-твърд, за мен е перфектен. Не потъва, нито се клати като лодка ако правиш нещо отгоре....

Имам същия от 6 години, 82x186x16, леeко е спаднал където ми пада основната тежест, но в общи линии нямам никакви намерения да го сменям още минимум 6 години.
И аз съм 100 кила. Драмата с избора на матрак и бюджет само за някакъв си матрак, с който ще си направя половин кухня, също отпада.
п.п. Който има проблеми със съня, по добре да потърси причината в здравето си и други свързани с това фактори. Аз примерно си знам кога спя зле и защо.

Вече ако ти трябва 2 метра на дължина, мисля че нямат. Обаче имат 186 дължина - примерно за модерни архитектурни разпределения в новото строителство. Имам да обзавеждам една малка спалничка, леглото е в ниша с дължина... 190 см.
Техническия ми каза, че сигурно са го планирали за детско легло. На плановете е дадено легло точно там.
Аз му казах, че говори абсолютни простотии.
Така че, 1860 +18 + 18 :D
Aneta K. - помощник
Последният ни матрак си го взехме от Виденов и определено няма да повторя. Уж трябваше да е със мемори пяна, а следа от нея няма!
pavlina_gg - напреднал
Аз съм с Нани, не почня името на модела, някакъв, в който
има Алое Вера. Я го има, я - не, но пък матракът е удобен. :-D
Здравейте,
Ще си правя сам ново легло и имам такъв матрак. ОК ли е да ползвам старата плоскост под матрака или е по-добре да си направя подматрачна рамка?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Избор на матрак" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: