• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Вашето лично помещение
VLADO66 - майстор
Тоз крак същия
torbalan - Дървен философ
VLADO66 написа:
Тоз крак същия
На два пъти по-висока цена.
Chefo77 написа:
Торбалане и всички други, залитащи по манията "Икея": Този магазин не продава нищо друго, освен така наречената " конфекция". Хубавото му е, че отделните компоненти могат да се комбинират свободно и че стоките са с нетолкова лошо качество. Това е. Ама да тръгнете да го превъзнасяте... :wink:
Никаква мания не ме гони. То останалите магазини какво предлагат - каталог, от който да избираш конфекция, която още не е произведена :)

И между другото - аз съм инженер, а не дизайнер. Не мога да проектирам мебели, за това предпочитам да го видя произведено и да си го купя, ако ми хареса и преценя че си струва...

Както вече казах - от ИКЕА пазарувам за спалнята и дрешника, където влизам веднъж на ден.

Това ми е масата и столовете във всекидневната, където стоя практически постоянно, когато съм в къщи:

Изображение

Дъб финиша е Топ Ойл на Осмо ;)

Ама много се отплеснахме...

Матраци от трите вида със сигурност се предлагат и от други магазини, не само от ИКЕА, така че койо иска да си пазарува от където иска...
VLADO66 - майстор
Не може и дума да става за сравнение с това тръбле от Икеа
torbalan - Дървен философ
VLADO66 написа:
Не може и дума да става за сравнение с това тръбле от Икеа
Айде поувлече се... Доста от боклуците на роси съм пазарувал.

Изображение

Тоя е от роси - да ти кажа ли ква е разликата? :)
Bradley - специалист
аз съм си харесал ей туй http://www.ikea.bg/bedroom/Mattresses/F ... 729/47860/ - няколко пъти съм ходилв икеа да го пробвам - имам към час "дрямка" на него и ми напомня добрите стари, години, когато спях в судентски град на врата от баня в/у рамката на русенското легло и отгоре от старите смачкани дюшеци има-няма 7/8 сантима дебели твърдо, твърдо, но най-хубави сън - сега съм под наем с едни гадни раздрънкани пружини на тед най-евтиното възможно - мъка, никога повече пружина, пък била тя и за иляди левове

за икеа - кефи ме че в делничен ден към 10 сутринта няма на кой една майна да теглиш в магазина и спокойно може да си пробваш матраци, дивани и прочее.

ако някой е срещал за под 250 лъва Полиуретанова пяна повече от 28 кг/м3 с дебелина 12-14 сантима може да даде линк.

гледам екон имат 16см дебел (малко ми е множко с моите 120+ кила ще потъвам в него :mrgreen: ) модел корал под 500 лъва

ама ако ги помоля може бе ще ми го резнат на 12 или 14-ка - пък да си удържат парите за 16 сантима дебелина
Последна промяна от Bradley на пет апр 22, 2016 10:09 pm, променено общо 2 пъти.
Chefo77 - майстор
Ами ако не беше пазарувал конфекция от друг магазин, плотът можеше да е под нивото на джама и нямаше да стои като откраднат/подарен/излишен.
Поръчковите мебели не са чак толкова скъпи. Е, по-скъпи са от на Виденов, ама нейсе...
Спирам да пиша в офтопик.
nikolson - майстор
Bradley написа:
аз съм си харесал ей туй http://www.ikea.bg/bedroom/Mattresses/F ... 729/47860/ .
Това е обикновен дунапренов дюшек. Ако е за такъв, можеш просто да си дадеш поръчка и ще ти излезе двойно по евтино.
Chefo77, там, където плота покрива прозореца, няма отваряемо крило.
torbalan - Дървен философ
Bradley написа:
...добрите стари, години, когато спях в судентски град на врата от баня в/у рамката на русенското легло и отгоре от старите смачкани дюшеци има-няма ...
:-D
Аз бях свил врата от една читалня...
eshk0 - специалист
Откъде на къде отива темата :-D

Ето това е от ИКЕА

Изображение

450 лв в България, аз го взех от Турция за 270 лв :rock: :snakeman:
Аз съм много доволна от Нани. Спа на ето този http://www.vzeh.eu/matrak-nani-maiorka-new-18-cm.html Наспивам се много по-добре от преди и не знам дали е от него, но вече не се будя със запушен нос. :supz:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

Тема "Избор на матрак" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: