• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Вашето лично помещение
kolcho - специалист
denidimitrova написа:
Аз съм много доволна от Нани.
Хе, хе - Нани не спинка, май нещо матракът го убива...
:lol:
tanq222 - специалист
От няколко дни търся матрак за дъщеря ми. Ние с мъжа ми спим на матрак на Нани, но сега видях, че в https://www.intermatrak.com/matratsi/paradise има изгодни предложения на матраците на Paradise. Според вас на коя марка е по-добре да заложим?
ivailokrustev - специалист
Сестра ми имат на Paradise и са доволни, но не мога да направя сравнение.
torbalan написа:
Остави това на вънка.

Давай примери с магазини в България, че да сравняваме...

Защото тук на същата цена, дето ще го купиш от ИКЕА, се продава пълен боклук, дето за нищо не става...

Да, масата и столовете във всекидневната ми не са от ИКЕА, ама са 4 пътипо-скъпи от най-скъпия аналогичен комплект в ИКЕА...

Само че те се ползват ежедневно и по много. За това искам да са ми приятни, здрави, красиви (по моите разбирания) и удобни... Произведени са в България.

А за нощните шкафчета и леглото в спалнята, дето ги виждам по веднъж на ден (а често пъти си лягам на тъмно) не виждам никакъв смисъл да се изцепвам с много пари...

При първото ми влизане в ИКЕА и аз бях възмутен. Реших, че е много скъпо и с ниско качество...
Два три пъти ходих още да зяпам само, като в същото време обикалях и останалите магазини. Гледах не само евтини. Влизал съм и в разни, дето едно кухненско обзавеждане струваше повече от малък апартамент по центъра на София...

ИКЕА много правилно са се позиционирали. Не можеш да купиш нещо, което те предлагат за същите пари и със същото качестов...

А за това, че цените тук са различни - ами различни са. В ИКЕА влизам да пазарувам веднъж на година - две, че и по-рядко... А водка си купувам три пъти в седмицата... Та в този ред на мисли се радвам, че цената на водката у нас е два пъти по-ниска от цената и "на вънка"...

Приятел.... на кое викаш * склад * на икеа ... всички магазини имат малки наличности и ПОРЪЧВАШ това,което си харесЪл и АКО го има >>> ти го доставят.Затова пише-поръчване,не купуване.....магазин за поръчки. Имаме 3 деца ,до миналата година когато станаха на 6 и 7 год. сме купували БГ мебели и винаги сме били доволни, взехме им миналата година легла от Икеа,щото се разтягат и за няколко години като растат >> само в икеа имаше разтегателни легла,които да растат с детето и да ги напасваш у дома ...метални,малко неудобни за обслужване,но сравнително здрави.Е взехме и гардероб,шкафче и скрин >>>> оооо ужас...пресована хартия боядисана в бяло ... откъртват се (отчесват) се парчета около сглобките,водачите на чекмеджетата почват да падат,защото болтовете с няколко отваряния започват да *разхлабват* хартията и накрая падат...и това за 3-4 месеца ползване.... Ба...х ти и *еФтиното* аз трябва да купувам мебели пак ако не тая...то другата година :shock:
Чираче - майстор
okean написа:

.... Ба...х ти и *еФтиното* аз трябва да купувам мебели пак ако не тая...то другата година :shock:

Именно поради горните причини си правя мебелите сам. Конструкцията е метална, останалото е облицовка. И ми излиза поне четворно по евтино, като не слагам в цената собствения труд. Но за сметка на това изработките са вечни.
Чираче написа:
okean написа:

.... Ба...х ти и *еФтиното* аз трябва да купувам мебели пак ако не тая...то другата година :shock:

Именно поради горните причини си правя мебелите сам. Конструкцията е метална, останалото е облицовка. И ми излиза поне четворно по евтино, като не слагам в цената собствения труд. Но за сметка на това изработките са вечни.
И аз предпочитам така :partyman: ,Но трябва да нямаш 3 малки деца,да имаш време,да имаш място, да имаш инструменти и малко познания... миналата седмица започнах да режа релефен гранитогрес с мойта малка машинка-ъглошлаиф ....на терасата,която е всъщност там,където готвим-печка,газов,хладилник...(другата тераса е прането) ...е само една плочка срязах ...и за сега спрях с тоз *ремонт *
radius - майстор
От ИкеЯ имам 2 неща - люлеещ се стол и дървена етажерка. Много добра изработка, не знам как са им талашитите, но тия 2 неща са доста добре направени.
torbalan - Дървен философ
radius написа:
От ИкеЯ имам 2 неща - люлеещ се стол и дървена етажерка. Много добра изработка, не знам как са им талашитите, но тия 2 неща са доста добре направени.
Хубавите им неща са на нормални цени...

Евтинджоса е боклук, както е навсякъде...
Избора на правилен матрак е много труден и много време търсих по отделни сайтове, а тук са събрани повечето и правят промоции intermatrak . Взехме Блуе мемори пяна- някаква нова технология. Хем пяна , хем с пружина.
Последна промяна от Virtex на нед яну 07, 2018 8:39 pm, променено общо 2 пъти.
Причина: изтрита реклама
radius - майстор
Браво, можеше и по-интелигентно да се изрекламирате, това ме обижда.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Избор на матрак" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: