Вашето лично помещение
албена
търся идеи за падащо легло
masteradmin - майстор
И от къде трябва да пада ? :?
Нямам много място и искам да направя така нареченото ''падащо легло'' .Да влиза в секция или нещо подобно. Какво ви е мнението за механизмите които се използват? Възможно ли е да се направи без него?
velsi - Почетен майстор
Разгледай ТАЗИ ТЕМА Без механизъм най-много да се контузиш докато спускаш или вдигаш леглото, а ако е двойно може и да не успееш изобщо да го вдигнеш.
plamen6703 - майстор
Остави ги тия мурдари от линка закъсали са за работа и само се чудят как да си направят реклама в тема от преди над 10 години :lol: :lol:
plamen6703 написа:
Остави ги тия мурдари от линка закъсали са за работа и само се чудят как да си направят реклама в тема от преди над 10 години :lol: :lol:
Не сме слепи и видяхме, че темата е отпреди десет години :) Това не я прави по-малко актуална. Много хора се интересуват от падащи легла, а в българския нет има малко информация по темата. Мисля, че сме систематизирали доста от важните неща и няма друга страница на български с толкова информация. Страницата може да е полезна, както на клиенти, така и на любители-майстори, които посещават този форум.

ПП: в същото време не виждам на кого е полезна тази глупава нападка, уличния език и неграмотното писане...
plamen6703 - майстор
stylem написа:
plamen6703 написа:
Остави ги тия мурдари от линка закъсали са за работа и само се чудят как да си направят реклама в тема от преди над 10 години :lol: :lol:
Не сме слепи и видяхме, че темата е отпреди десет години :) Това не я прави по-малко актуална. Много хора се интересуват от падащи легла, а в българския нет има малко информация по темата. Мисля, че сме систематизирали доста от важните неща и няма друга страница на български с толкова информация. Страницата може да е полезна, както на клиенти, така и на любители-майстори, които посещават този форум.

ПП: в същото време не виждам на кого е полезна тази глупава нападка, уличния език и неграмотното писане...
Много ли сте на брои виделите и от името на колко човека пишеш ? :lol:
Владо, /ако Владо се е регистрирал/ бил съм ти клиент и повярвай ми знам за какво става дума, а за неграмотното писане прощавай :-D
Напиши нещо грамотно или някои от вас да напише, че да ми покажете как се пише :lol:

Тема "падащо легло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: