• 1
  • 2
Вашето лично помещение
Здравейте,
Обръщам се към вас с молба, ако може да ме посъветвате, как да се оправят некачествено поставени тапети от пишман майстор. Няколко неща исках да направи, уж с препоръки и скъпо и накрая си остави ръцете.

Изхаби ми хубавите и скъпи тапети. По-точно не е направил като хората местата, където се съидинява стената с тавана, не е изрязал тапета или където го е изрязал е криво.

Може ли това да се прикрие с някакъв фриз или нещо подобно??? Или направо да ги махам и да ги слагам отново.

Благодаря предварително и хубав ден!
EDI - майстор
Фриз от дърво - трудния вариант или фриз на лента, от 5 до около 15 лева за 5 метра, има навсякъде.Лепиш върху тапета.
Благодаря! Аз да ми стане по бързо и качествено, а сега двойна работа.
вт ное 06, 2018 8:18 amEDI написа:
Фриз от дърво - трудния вариант или фриз на лента, от 5 до около 15 лева за 5 метра, има навсякъде.Лепиш върху тапета.
mcm - специалист
На крив таван така се получава. Тапета се реже под прав ъгъл, и после си е играчка да се реже втори път по кривия таван, а и дори и да го изреже по тавана пак не е приятна гледка. Затова се слагат первази.

https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D ... MnxDA30NaM:
Благодаря но това ми се вижда по сложно от фриз.
вт ное 06, 2018 10:01 ammcm написа:
На крив таван така се получава. Тапета се реже под прав ъгъл, и после си е играчка да се реже втори път по кривия таван, а и дори и да го изреже по тавана пак не е приятна гледка. Затова се слагат первази.

https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D ... MnxDA30NaM:
EDI - майстор
Не е сложно и с перваз, работят се много лесно, понеже са от EPS.
muhala - майстор
колко му плати на "майстора" за майсторлъка ?
[
300 ля за 36кв. И с големи препоръки че работел качествено:) латекс на тавана, махане на старите и слагане на новите тапети. Преди това нещо грундира и шпакловка тавана, но и той не стана много добре. Най ме е яд за тапетите.
[vbox][/vbox]
quote=muhala post_id=945254 time=1541498148 user_id=77815]
колко му плати на "майстора" за майсторлъка ?
[/quote]
Chefo77 - майстор
Свършил е толкова работа, за колкото му е платено. Без да се засягате. 8 лева на м² е ниска цена за качеството, което очаквате.
О така ли. От години не съм се занимавала с подобни работи и нямах представа. Беше ми казано че бил добър майстор, но... Скъпи материали купих, но уви не съм случила.
вт ное 06, 2018 1:43 pmChefo77 написа:
Свършил е толкова работа, за колкото му е платено. Без да се засягате. 8 лева на м² е ниска цена за качеството, което очаквате.
  • 1
  • 2

Тема "Некачествено поставени тапети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: