• 1
  • 2
Вашето лично помещение
EDI - майстор
Японско легло си направи.Матрака на пода и си готов.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед дек 09, 2018 10:45 amfilm написа:
...Ако си взема обикновена подматрачна рамка може ли да се монтират крачета на нея или ми трябва такава с крачета? В магазина казаха, че крачетата могат да се поставят на всяка рамка
Щом не им вярваш на приказките в магазина, що да вярваш на приказките на никове тук? Виждаш рамката, виждаш крачетата,м прецени си дали стават. И дали ще ти трябва бормашина и мъкнене ;-) :-) :-)
Айде, действай, че време не остана!
шоп - майстор
нед дек 09, 2018 10:45 amfilm написа:
Ако си взема обикновена подматрачна рамка може ли да се монтират крачета на нея или ми трябва такава с крачета? В магазина казаха, че крачетата могат да се поставят на всяка рамка
Добре са те хлъзнали в магазина:-)
Внимавай с тези подматрачни рамки. Преди време, докато и аз още живеех на квартира, си взех единично легло с подматрачна рамка. В магазина ми казаха, че какъвто и матрак да си взема, нямало да има проблем. Харесах си аз един въз течижък матрак и в резултат той натежаваше твъде много на рамката, тя се огъна в средата и се измъкна от двете странични летви, които я придържаха към леглото. И така падане и "монтиране" наново по 5-6 пъти на вечер... Оттогава като чуя подматрачна рамка и тръпки ме побиват. :lol:
шоп - майстор
вт фев 05, 2019 5:37 pmelica.hristova777 написа:
В магазина ми казаха, че какъвто и матрак да си взема, нямало да има проблем. Харесах си аз един въз течижък матрак и в резултат той натежаваше твъде много на рамката, тя се огъна в средата и се измъкна от двете странични летви, които я придържаха към леглото
Уха... колко да тежи един единичен матрак? Колко кг + - може да тежи?

На прима виста си мисля, че хомо сапиенса може да тежи + 100 кг и отгоре спрямо стандартите за здравословно тегло спрямо височината на хомо сапиенса.:-D
EDI - майстор
Еличке, къде беше на квартира, каква марка рамка си избра и с какви ламели беше.Що ми се чини, че не си човече.Ако отговориш, те повишавам в същество.
user223 - напреднал
в гугъл "легло от масив" и:

https://bazar.bg/obiava-20845971/novo-l ... -naturalen
http://pirinski-bor.com/leglo-ot-buk-1636.html

после една подматрачна рамка в същия размер и си в джаза :supz: :supz:
купувал съм подобно от магазин разглобено е - 2 табли и 2 дъски удобно за транспорт и качване по етажи
  • 1
  • 2

Тема "Изработка на легло - София" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: