Вашето лично помещение
MamaMy - майстор
И се регистрира тук само за да се похвалиш?
Хайде рекламните агенти да си ходите от където сте дошли и да си продавате боклуците там!
djogobg - специалист
Аз истината за себе си я открих случайно на един дървен нар, ама без дюшек, а само с една тънка подложка.
След това се амбицирах и си направих нар и у нас - 3х10см дъски, 2.5см разстояние между тях, за да минава въздух достатъчно. Отгоре само 3 сантиметра мемори пяна, зимно време, на жената, като ѝ стане студено си подлага вълнено одеало. Излишните ми кила са около 6, но имам проблеми с гърба и кръста и вечер, когато се изтегна на твърдото легло по гръб чувам как мускулите и прешлените ми благодарят. Спането настрани беше трудно в първите две седмици, но после тялото ми свикна и вече повече от година спя така. Като сменяхме матраците на децата и им казахме да си изберат, казаха - искаме като вашия. Което си е бонус, защото съм платил по 80 лева за бройка за пяна с алое и други разни глезотии набутани в 3-те ѝ сантиметра.
Напоследък стигнах до там, че в 5-звезден хотел съм си постилал на пода, за да мога да спя комфортно, защото от мек матрак се събуждам схванат. Оказва се, че на мек матрак човек не си сменя позата толкова често през нощта и това води до сковаване на тялото. На твърдо в един момент му става неудобно на тялото(в определни граници) и се размества.
Та ако някой обича да спи на твърд матрак, горещо препоръчвам да тества тази схема.
Отделно за семейния живот бонусът е, че предлага стабилна опора и не се губи кинетична енергия заради потъване в дебел матрак.

Тема "матрак за 1000 лв-кой е най-добър" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: