• 1
  • 2
Вашето лично помещение
Ивайло.Иванов - напреднал
Здравеите искам да питам за мнението ви. Проблема ми е че обиколих всички магазини и онлаин продажби и неможах да си намеря подходящата възглавница за мен. Изискването ми е да е тврда - неможах да намеря - все са меки и пухени. Ама аз искам да е по-тврда.
Та затова реших да си ги направя сам. Но проблема е с какво да ги напълня ? От къде мога да си купя пълнеж за възглавници за да стане твърда? Пробвах с нарязан дунапрен - мека е , с вата ( бялата - искуствена - дето я ползват за якета ) мека е и запарва.
Ще се радвам на всяко мнение
Chefo77 - майстор
Ако още не си се отказал да си купуваш - аз съм много претенциозен на тема възглавници, но от такава съм суууупер доволен!
Ивайло.Иванов - напреднал
нед апр 12, 2020 2:27 pmChefo77 написа:
Ако още не си се отказал да си купуваш - аз съм много претенциозен на тема възглавници, но от такава съм суууупер доволен!
Е да де ама и тези са от дунапрен - от друго неможе ли да се направи :?
naB4o - специалист
Аз имам от пенолатекс, произведени в Бяла. Няма да споменавам фирмата. Единия път купих две с матрака, а втория път само две с охлаждащ ефект. Първия път бяха по-ниски, а втория път по-твърди и високи (не съм гледал спецификациите). Много са удобни, и всички у дома са доволни, а гостите ни са ни питали какви са и от къде са.
kr1100 - майстор
[quote=Ивайло.Иванов ....Е да де ама и тези са от дунапрен - от друго неможе ли да се направи :?
[/quote]
Откъде си ?
Chefo77 - майстор
пон апр 20, 2020 11:07 amИвайло.Иванов написа:
нед апр 12, 2020 2:27 pmChefo77 написа:
Ако още не си се отказал да си купуваш - аз съм много претенциозен на тема възглавници, но от такава съм суууупер доволен!
Е да де ама и тези са от дунапрен - от друго неможе ли да се направи :?
Не зная дали са от дунапрен, или от мемори пяна, но са доста твърди и тежки.
Lisko - майстор
Ивайло,
а харесва ли ти надуваема? Надуваемата си е доста твърда. А за да не запарва, откъм горната страна, под калъфката може да има няколко пласта памучен плат.

Не отричам "мемори" и другите скъпи версии, просто предлагам вариант :)
yanko78 - специалист
В Кауфланд пускат на промоция за 40 лв от мемори пяна. Достатъчно твърда е. Май и някакво алое присъстваше в нея. Най хубавото е, че ако не ти пасне, можеш да е върнеш по всяко време.
sstefanov - майстор
Навита голяма хавлиена кърпа ми върши чудесна работа!
Ако трябва я слагам в калъфка за възглавница
Lisko - майстор
пон апр 20, 2020 11:12 pmsstefanov написа:
Навита голяма хавлиена кърпа ми върши чудесна работа!
Ако трябва я слагам в калъфка за възглавница
Е то ако тръгнем по тая нишка, ще си спомним и сумката с пълнители за калашник как добре пасва за възглавничка.
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Възглавници" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: