Вашето лично помещение
Здравейте , моля за съвет.

Имам детско креватче, което съм разглобил и пакетирал. Опитвам се да го продам. Но проблемът , който срещам е евентуална схема на сглобяването му. Аз лично ще си го сглобя лесно, но въпросът ми и как мога да улесня бъдещият притежател.Благодаря ви.
krasi92 - майстор
Като му го сглобиш безплатно на посочен от него адрес примерно.
Благодаря за съвета. Ще го имам предвид. На мен не бе ми отнело време , но ако е в някой по-отдалечен град , бих се затруднил.
Не е кой знае каква философия , ама.....
miro_800 - специалист
Направи схема. Нарисувай всеки детайл, номерирай го с някаква лепенка, направи легенда и такива ми ти работи.
Всъщност , като се замисля идеята е повече от страхотна. Наистина ще отнеме малко-повече време , отколкото някоя готова схема , но поради липсата и , това ще е варианта. Благодаря ти Миро.Ще се наложи да я направя , защото вече трима се отказаха , заради това.
yanko78 - специалист
Като го подариш и им го зглобиш. Човек, за да стигне да търси 2у креватче и то за дете, явно е в затруднено положение. Аз бих бил супер щаслив, като направя добро за някой, от колкото, да изкарам някакви мижави пари, които ще си заминат, като стой та гледай. Едва ли ще ти променя мисленето, но специално за креватчето, може да се замислеш.
Успех!

Тема "Детско легло втора употреба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: