• 1
  • 2
Вашето лично помещение
miliad - майстор
Между дървената скара и основната конструкция сложи подложки от велтер или дебел плат.
chapara - майстор
Каго установкш къде ти скърца, намажи със сапунче. Същото важи и за труднодвижещ се цип.
kozl - майстор
вт яну 12, 2021 9:33 pmrufo написа:
вт яну 12, 2021 9:04 pmgnt69 написа:
вт яну 12, 2021 9:00 pmrufo написа:
Имам проблем- падащо легло с дървена скара (2 персона) от скоро почна да скърца яко...
Скърца като лягам,
Скърца като се обръщам на другата страна,
Скърца като шибам,
Скърца....
Моля за някакво решение- че ще полудея :?
Една шепа видички и винтоверт. :partyman:
И ко...дай схема
Първо ти трябва да дадеш схема или поне снимка та да се види кво е тва падащо легло, че в един хотел имаше такова по начало скърцащо, което по некое време и падна :roll:
Иначе едни скърцащи столове ги лекувах с монтажно лепило в сглобките. Бяха лепени с некво лепило дето беше изтървало и сглобките се клатеха в тон на скърцане.
rufo - специалист
Който не знае какво е падащо легло- ей го на...

Дървената скара "ляга" направо на МДФ-а

Ха, кажете сега къде да слагам видички, къде да мажа със сапун, сланина и други подправки :-D
Прикачен файл:
maxresdefault1.jpg
maxresdefault1.jpg (114.18 KиБ) Видяна 2945 пъти
Прикачен файл:
2.jpg
kozl - майстор
Не съм сигурен, че е твоя креват, но на това на снимката първо бих смазал лагеруването при пантите на МДФ-а и стената, после на краката дето приличат на етажерка в изправено положение.
След това ако пак скърца ще огледам за луфтове при пантите. Ама за повече насоки и там трябват снимки. Как са хванати към МДФ-а и как към стената.
Провери ламелите един по един да не би някой от тях да се е сцепил и скърцането да идва от там. Ако тъй ще трябва да подмениш скърцащия ламел.
За сега толкоз ми мина през ъкъла.
Освен това ламелите как стъпват на МДФ-а? МДФ-а слаб материал трябва да има някаква подложка м-у него и ламелите. Като се сгъват ламелите под тежеста отгоре им те имат и линейно преместване, та там дето лягат се трият и там може да пробваш със сапуна. Ако е много изядено от триенето и сапуна май няма да измие скърцането :-D
Само предположения де. Повечето с бопа :wink:
Последна промяна от kozl на ср яну 13, 2021 2:57 pm, променено общо 1 път.
miliad - майстор
Не знам защо си мислиш, че съществува само един единствен начин за изпълнение на такова легло.
Мажеш там където има триене.
😜
bulhomes2 - майстор
Ооо, с тая русата няма как да не скърца...
chapara - майстор
Сапуна, където се трият, лагеруват ламелите.
  • 1
  • 2

Тема "Леглото скърца...не само при секс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: