Вашето лично помещение
brpraziel - специалист
Здравейте искам да попитам дали според вас е добра идея изработката на спалня от планове. Всички които съм виждал да се продават (и съм зглобявал няколко) са под всякаква критика като дизаин и издръжливост. Тъй като сега ще сменям матрака ми се иска да сменя и спалнята че сегашната си заминава вече.
Разглеждам варианти да изградя аз адне и се спрях малко или много на това клипче https://www.youtube.com/watch?v=FP-RTlt_SL0 според вас достатъчно ли е издръжливо като дизаин (с жената не сме леки хора а като скочат и децата става доста). И като цяло какво мислите за направено пред купено отностно спалня.Мерси.
шоп - майстор
Ако искаш може да прегледаш темата ми:
viewtopic.php?f=35&t=25421&hilit=%D0%BF ... 0%BD%D1%82
Има над 100 снимки и е типично в духа на форума.
направи си сам:
кухня
спалня,
гардероб,
секция,
маса, маси
портманто...
ще се изненадате, колко е лесно всичко, когато човек има мерак.
Успехи!
Antonii - майстор
От личен опит - направената по собствен дизайн спалня или каквато и да е мебел е в пъти по-добра от купешката.
Стига да се проектира и изпълни както трябва.
speka_rs - майстор
Колега и аз не съм малък човек и заради това се хванах и си направих моята спалня о ПДЧ в която съм сигурен. Ако искаш мога да ти обесня как и какво съм направил.
brpraziel - специалист
шоп написа:
Ако искаш може да прегледаш темата ми:
viewtopic.php?f=35&t=25421&hilit=%D0%BF ... 0%BD%D1%82
Има над 100 снимки и е типично в духа на форума.
направи си сам:
кухня
спалня,
гардероб,
секция,
маса, маси
портманто...
ще се изненадате, колко е лесно всичко, когато човек има мерак.
Успехи!
Страхотно е колега поздравления.
speka_rs написа:
Колега и аз не съм малък човек и заради това се хванах и си направих моята спалня о ПДЧ в която съм сигурен. Ако искаш мога да ти обесня как и какво съм направил.
Ще се радвам да споделиш пречки идеи и тн.
speka_rs - майстор
Това е долу горе, ако има някакви въпроси.
Прикачен файл:
bed.jpg
brpraziel - специалист
Съпер изглежда благодаря ти за идеята.Какво мислите за дизаина от кличето би ли бил достатъчно здрав?
miliad - майстор
Аз лично дизайн не виждам тук. Но като здравина на основата, спокойно могат да излеят бетонна плоча отгоре.
brpraziel - специалист
Супер ще подходя и аз по същия начин. Мерси за насоките.
brpraziel - специалист
Колеги тъй като немога да намеря нещо подобно като на клипчето като метариал мога ли да го изработя от Водоустойчив строителен шперплат (https://www.home-max.bg/kofrajen-shperp ... eren-kant/) за устоичивост предполагам ще стане само се чъдя с какво е израбоен и дали няма да има проблеми с лепилото на пластовете да се натровим из вкъщи(може да се филмирам вече :D). Закъснявам с проекта ама така е.

Тема "Направи си сам спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: