Вашето лично помещение
Здравейте,
Имам една стаичка 15 квадрата, която искам да пооправя. За пода ми трябва ламинат. Препоръчайте ми от къде да взема, че квадратурата е малка, обаче ако се изтърка след 2-3 години ще върна балатума.
Мерси!
muhala - майстор
Чефо е човека, който ще ти обясни правилно.
Относно количеството, никой няма да те върне ако искаш да си купуш малко ламинат.
kozl - майстор
вт май 11, 2021 6:15 pmNeido написа:
Имам една стаичка 15 квадрата, която искам да пооправя. За пода ми трябва ламинат. Препоръчайте ми от къде да взема, че квадратурата е малка, обаче ако се изтърка след 2-3 години ще върна балатума.
Аз от Софето съм купувал и по една плоскост за мостра, така че не очаквам някой да откаже продажба на количество за една стая.
Но пък ми е интересно откъде се взима ламинат, който като се изтърка след 2 - 3 години става на балатум па и дали ще важи още гаранцията за връщане :?
Чефо - чекам :-D
miroki - майстор
За кой град търсиш ламинат?
chapara - майстор
За да не се изтърка ще търсиш износоустойчив ламинат, не ефтинджос!😊
шоп - майстор
вт май 11, 2021 6:15 pmNeido написа:
обаче ако се изтърка след 2-3 години ще върна балатума.
Аха, той балатума е железен:-)
Chefo77 - майстор
ср май 12, 2021 7:29 amkozl написа:
вт май 11, 2021 6:15 pmNeido написа:
Имам една стаичка 15 квадрата, която искам да пооправя. За пода ми трябва ламинат. Препоръчайте ми от къде да взема, че квадратурата е малка, обаче ако се изтърка след 2-3 години ще върна балатума.
Аз от Софето съм купувал и по една плоскост за мостра, така че не очаквам някой да откаже продажба на количество за една стая.
Но пък ми е интересно откъде се взима ламинат, който като се изтърка след 2 - 3 години става на балатум па и дали ще важи още гаранцията за връщане :?
Чефо - чекам :-D
Чефо да не е n-цикло-педия :D :D
К2 подови настилки. Потърси къде им е склада в София (ако си оттам). Това ако си го монтираш сам, иначе ако търсиш с монтаж - Паркети Миланов.

Тема "Ламиниран паркет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: