Вашето лично помещение
Здравейте ,дали някой е ползвал това https://osnovi.com/bg-product-details-3102.html за корекция на пукнатини на вътрешна стена на етаж от къща или идеи за някакви други шпакловки или силикон да ползвам?
kozl - майстор
Много зависи от пукнатините.
Такова ползваха на покрив с мозайка да запълват спуканото и фугите, а отгоре хидроизолация на Изомат, мазана 2 пласта.
Нямам идея колко ще трае докато текне покрива отново, за сега към над 2 г. няма оплаквания.
За твойта цел след като това е флексово какво ще покриваш в-у него? Може би ако в-у него е тапет ще се получи успешно. Ако го финосаш с нееластична шпакловка и тя ще пропука ако има двежение при пукнатото. Аз съм запълвал фуга с полиуретанов упллътнител, че шпакловката се цепеше там. Е не можах да го изгладя, щот нямах подготовка и са е кофти на вид, боядисано с латекс, но пък не виждам спукано.
пет май 14, 2021 6:26 amkozl написа:
Много зависи от пукнатините.
Такова ползваха на покрив с мозайка да запълват спуканото и фугите, а отгоре хидроизолация на Изомат, мазана 2 пласта.
Нямам идея колко ще трае докато текне покрива отново, за сега към над 2 г. няма оплаквания.
За твойта цел след като това е флексово какво ще покриваш в-у него? Може би ако в-у него е тапет ще се получи успешно. Ако го финосаш с нееластична шпакловка и тя ще пропука ако има двежение при пукнатото. Аз съм запълвал фуга с полиуретанов упллътнител, че шпакловката се цепеше там. Е не можах да го изгладя, щот нямах подготовка и са е кофти на вид, боядисано с латекс, но пък не виждам спукано
Благодаря за мнението.

Тема "Пукнатини на стената" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: