Вашето лично помещение
Стефан - майстор
Anonymous написа:
Ами аз това имам впредвид- решетката просто не е необходима след като има фазер. :roll:
Аз ли нещо не разбирам, или госта? Според мен решетката е нужна, за да легне на нея фазера. А фазера е необходим, за да се постави върху него матрака, за по-голяма опорна площ.
И още нещо - защо трябва да е гост, след като може да се регистрира с цел комуникация?
masteradmin - майстор
Да Стефан е прав най-добре всеки да се регистрира за да знаем кой какви мнения е дал. А иначе подматрачната рамка леко пруженира и това и е смисъла. А фазера пази матрака. Абе с 2 думи така ми хрумна не съм го видял от никъде и несъм го домислил много. Но съм много доволен от него, а и нали ви писах просто тази стоманената ламарина ми изпадна без пари и затова така го направих за експеримент.
Emerald
Ще се регистрирам-нямам време просто. Аз съм госта.

Просто фазера може спокойно да стъпи на няколко напречни дъски, които освен всичко служат и за "крака" на леглото. Така е в купешките легла-икономия и на време и на материал. И по-практично при това от гледна точка на достъп към базата след вдигане на матрака и фазера.

Аз на миналата страница написах кратко как да си направим легло. Ето ви малък видео-откъс как се прави табла към леглото. Предаването е на френски, но всичко се разбира и без думи. Точно под картинката има надпис "Vidйо". Натиснете и гледайте.

http://tva.canoe.com/emissions/saisonsd ... /1080.html
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на пон мар 23, 2009 11:53 pm, променено общо 1 път.
ТИТ
masteradmin, много ми хареса спалнята ти. БРАВО!!! =D> дай малко подробности или чертежи. от какъв материал е. и необходима ли е подматрачната скара. БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА!!!

Тема "Галерия спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: