Вашето лично помещение
anmoll - специалист
Ако някой може да пусне снимки на спални /стените да са в комбинация тапети и латекс/ ще му бъда много благодарна :rollsmile:
Нещо такова: Нищо,че снимката е на хол -аз търся интериора.

Прикачен файл

DSC01876.jpg
DSC01876.jpg (122.16 KиБ) Видяна 39754 пъти
Emerald - модератор
Не знам какво ще те стоплят снимките, твоята спалня си е индивидуална. Ще ти кача ако ми попаднат такива, но ако искаш оригинална идея, по-добре дай снимка на спалнята си.

п.с. току-що качих снимка с тапет обрамен в молдинг в "Ефектно, но евтино" ("От нищо нещо"). С молдинг можеш да декорираш не само тапети.
anmoll - специалист
Какво съвпадение,преди да прочета това -видях снимките за които пишеш.Точно нещо такова търся :gott: Ако можеш пусни повече!!!
anmoll - специалист
Страхотно :roll: и в Домко има страхотни тапети. Аз лично си купих едно руло и един фриз още не знам как да го приложа.Имам време да мисля.Всеки ден преглеждам форума.Мерси Emerald :)
Emerald - модератор
Тапетът може да е обрамен по всякакъв начин и във всякакво количество- отгоре и отдолу по цялата дължина на стаята, от 3 или от 4 страни...абсолютно произволно. Съчетават се също така различни тапети в едно помещение. Простор за фантазията.

Изображение

Изображение

Аз наистина не разбирам за какво ти е всичко това. Примерите са много. :?
Emerald - модератор
anmoll написа:
Страхотно :roll: и в Домко има страхотни тапети. Аз лично си купих едно руло и един фриз още не знам как да го приложа.Имам време да мисля.Всеки ден преглеждам форума.Мерси Emerald :)
Тапетните фризове са малко демоде вече. Има молдинги за целта във всякакъв стил. Дай я твоята спалня и тапетите, и ще измислим как да ги използваш най-удачно!
anmoll - специалист
Светни ме какво е молдинг :shock: На простоцарски може би рамка!
anmoll - специалист
Днес ще снимам спалнята. Всъщност са две спални. :?

Тема "Тапети, латекс, по-добре и двете!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: