• 1
  • 2
Вашето лично помещение
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:11 am, променено общо 1 път.
ronik - специалист
emogogov написа:
Търся човек в Пловдив (или фирма), който да ми изработи т.нар. падащо легло- спалня. Търсих механизми, но ми предлагат само за единично легло, а мен не ме устройва, трябва ми такова с размер поне 140 на 190см.
Или поне некой да каже къде в Пловдив да намеря механизъм за повдигане на 90 градуса или с каво може да се замени? :?
За нещо подобно си мисля:

Благодаря на всички!
Това на снимката изглежда любителска изработка. Не виждам някакви специални механизми . Не изглежа сложно за изработка.
ronik написа:
emogogov написа:
Търся човек в Пловдив (или фирма), който да ми изработи т.нар. падащо легло- спалня. Търсих механизми, но ми предлагат само за единично легло, а мен не ме устройва, трябва ми такова с размер поне 140 на 190см.
Или поне некой да каже къде в Пловдив да намеря механизъм за повдигане на 90 градуса или с каво може да се замени? :?
За нещо подобно си мисля:

Благодаря на всички!
Това на снимката изглежда любителска изработка. Не виждам някакви специални механизми . Не изглежа сложно за изработка.
ОК, толкова по-добре значи, но въпросът ми е кой може да ми го изработи в Пловдив, препоръчайте(се), моля!
Все пак , понеже доста се поразрових, навсякъде става въпрос за специален ,90-градусов механизъм с газов амортисьор.
Помагайте, моля, че ми е спешно вече!
ronik - специалист
И какво му е толкова по-добрето, след като няма да си го правиш сам? Търсиш майстор - ще е майсторска изработка. :)
shadowman - майстор
Аз съм участвал в монтирането на подобен механизъм за падащо легло на 90 градуса. Механизма доколкото помня не бе евтин, производстви на HAFELE (демек не е турско или китайско). Понеже пружините бяха много силни и цялата конструкция трябваше да се хване здраво за стената. Да повторя, че е с пружини а не амортисьори, макар като гледам има и с амортисьор. Ако не намериш мераклии за тази работа аз мога да се заема, но трябва време за да си припомня как ставаше.
ОК. Само че имаме някои подробности, които искаме да уточним. Значи чудех се дали не може това, което е отдолу, което служи за диванче, да бъде всъщноост някаква ракла, за да се прибират там завивките, мисля че е възможно. И още нещо искам да ми кажеш някаква ориентировъчна сума, като крайна цена, а също и гаранция за качество ми е нужна че жената...да не ми чете конско.В смисъл сигурен ли си че можеш да го измайсториш, да изглежда добре и да е здраво? И дали ще можем да намерим такъв механизъм?
Bлагодаря ти предварително, ако искаш може да ми ппишеш на този е-mail:pepigogova@abv.bg.
housedoktor - майстор
. Мисля да си поръчам ето това - http://www.vbox7.com/play:738e322a .[/quote]

Ако спре тока някой ще спи на пода :? А предложението на велси е добро
emogogov написа:
ronik написа:
emogogov написа:
Търся човек в Пловдив (или фирма), който да ми изработи т.нар. падащо легло- спалня. Търсих механизми, но ми предлагат само за единично легло, а мен не ме устройва, трябва ми такова с размер поне 140 на 190см.
Или поне некой да каже къде в Пловдив да намеря механизъм за повдигане на 90 градуса или с каво може да се замени? :?
За нещо подобно си мисля:

Благодаря на всички!
Това на снимката изглежда любителска изработка. Не виждам някакви специални механизми . Не изглежа сложно за изработка.
ОК, толкова по-добре значи, но въпросът ми е кой може да ми го изработи в Пловдив, препоръчайте(се), моля!
Все пак , понеже доста се поразрових, навсякъде става въпрос за специален ,90-градусов механизъм с газов амортисьор.
Помагайте, моля, че ми е спешно вече!
Ние произвеждаме такива падащи спални с размер 144/190 с немски механизъм, изключително надежден. Може да видите модел от масив в bezplatno.net. Малко е по скъпичко, но компромис със сигурността на падащо легло не може да се прави.Не е проста изработката, за да се осигури здраво и многократно безпроблемно вдигане и сваляне. Ние сме от Варна, но имама решение и за Пловдив. За повече информация на 0888 788 111.

Прикачен файл

P2070572.JPG
P2070572.JPG (158.27 KиБ) Видяна 17321 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Спалня и всекидневна в едно помещение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: