Вашето лично помещение
Robert - специалист
Здравейте!
Беше ми направена и монтирана по поръчка спалня с размери 200/160. За целта си купих и матрак "Магнифлекс" съответстващ на размера й. При поставянето му обаче в долния десен ъгълотстоянието е с 2 см по- вдълбано от левия. Ъглите са прави и спалнята е съръзмерена с матрака. Според вас възможно ли е това да се дължи на некачествен матрак?
Прилагам и снимки.

Прикачен файл

IMG_20240129_184448~2.jpg

Прикачен файл

IMG_20240129_184430~2.jpg
Lisko - майстор
Мисля че производителят на матрака не се е втелявал в "детайлите". Неприятно е, но надали се отразява на другите му свойства.
chapara - майстор
Смении го, но ако геометрията е вярна до милиметър, ще го пробутт на друг :-D
Robert - специалист
пон яну 29, 2024 11:07 pmchapara написа:
Смении го, но ако геометрията е вярна до милиметър, ще го пробутт на друг :-D
Това биха ли го приели като рекламация?
brum - майстор
Пробвай и ще разбереш. Най-вероятно си имат някакви стандарти за качество, но не е ясно колко са достъпни за обикновеният клиент :) .
Robert - специалист
пон яну 29, 2024 11:49 pmbrum написа:
Пробвай и ще разбереш. Най-вероятно си имат някакви стандарти за качество, но не е ясно колко са достъпни за обикновеният клиент :) .
Ще си потърся правата, много е дразнещо така, а хич не е евтин тоя матрак.
iliya_i - майстор
Кога го разгъна този матрак?
Трябва да седи поне 48 часа разгънат в хоризонтално положение на плоска повърхност, като на 12 часа се обръща, за да си заеме правилната форма.
radius - майстор
Като опереш калъфа, кой знае накъде ще се свие, така че не се занимавай, не мисля че е нещо важно за функционалността, освен да си губиш чорапите там.
miliad - майстор
Ужас!
Само мога да си представям, какво ще се получи като сложиш чаршафите и завивките отгоре.

Тема "Отстояние на матрак" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: