Вашето лично помещение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Никому не идва на акъл за два чаршафа, втори калъф, шалте?
Странно
MamaMy - майстор
Каке, като се събудя зимата и в стаята 17 градуса, а аз мокър все едно съм се къпал. Сядам на леглото и по ръцете ми се стича и прави локвички на ламината. Единствен вариант който ме спасява малко е дебела хавлия на възглавницата. Иначе имам 3 възглавници и сменям и тях. На леглото какво да сложа? Найлони?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет яну 05, 2024 5:51 pmMamaMy написа:
Каке, като се събудя зимата и в стаята 17 градуса, а аз мокър все едно съм се къпал. Сядам на леглото и по ръцете ми се стича и прави локвички на ламината. Единствен вариант който ме спасява малко е дебела хавлия на възглавницата. Иначе имам 3 възглавници и сменям и тях. На леглото какво да сложа? Найлони?
Я се стегни! След първи път проблем, се мисли кардинално решение, не втори път проблем и вечни оплаквания. Като изпереш веднъж скъпоценната недомислена калъфка, мислиш как кардинално да я предпазиш. То принципно си се слага шалте и върху него чаршафите, ама като не ги знаеш принципите, си измисляш решенията. Сега, накупи чаршафи с ластик, надени ги на матрака и отгоре си сменяй спалното бельо

Под чаршафа на болен се слага памучно одеало
Има си хавлиени чаршафи с ластик
Не се превете на от миналия век

Ааа-ма-ха!

Завиждам за потенето. Идеално изчиства организма. Аз и в сауна не се потя, стисната съм
vlax - майстор
пет яну 05, 2024 6:34 pmn_a написа:
Завиждам за потенето. Идеално изчиства организма.
А за дехидратация чувала ли си?
пет яну 05, 2024 6:34 pmn_a написа:
Идеално изчиства организма.
Това не вярно.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет яну 05, 2024 6:41 pmvlax написа:
пет яну 05, 2024 6:34 pmn_a написа:
Завиждам за потенето. Идеално изчиства организма.
А за дехидратация чувала ли си?
пет яну 05, 2024 6:34 pmn_a написа:
Идеално изчиства организма.
Това не вярно.
Добре :drinkers:
Влаксито и той стиснат. Дигнаха водата, хахааааа!
Влахче, след цял де на къра, теглиш си един душ и виж някъде да ползваш сауна!
silent - майстор
пет яну 05, 2024 6:34 pmn_a написа:
стисната съм
Няма по безполезно нещо от стисната жена...нито ща храни...нито ша та еве.... :-D
brum - майстор
Сваля се, факт. Мъка е, факт. Че моят е 180х200 и калъфа само на химическо се събира в машината. Ама и там крвъта не пада идеално. Па кръв от де - жените всеки месец пускат.
MamaMy - майстор
пет яну 05, 2024 6:34 pmn_a написа:
Я се стегни! След първи път проблем, се мисли кардинално решение, не втори път проблем и вечни оплаквания. Като изпереш веднъж скъпоценната недомислена калъфка, мислиш как кардинално да я предпазиш.
Проблема е, че системата ми за саморегулиране на температурата не отказва постоянно. Има цели месеци без отказ както и една плътна седмица всяка нощ. Известно време купувах чаршафи за еднократна употреба, но това е целулоза и ако не се сменя за две три нощи се накъсва и прави страшен боклук. А и съвсем не е евтино. Ако е само това че ми се захабява безценния мемори матрак, ебал съм го. Имам още два. Предпочитам да ми е комфортно на мен. С найлона се запарва ужасно.

ПП Почистването става перфектно ако се напръскат петната с Меглио обезмаслител директно преди прането. Дори и с концентиран разтвор на Доместос белина пак става.

Тема "Образно казано къде е главата и къде са краката на матрака ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: