Вашето лично помещение
pixie - напреднал
Дали ще е много нефункционален или не.просто променям всичко в движение и все нови и нови идеи ми минават през главата.
shadowman - майстор
Ако в този гардероб монтираш лост и на него закачиш якета и други зимни дрехи давам ти гаранция ще може да не се затварят вратите. Аз сега си правя едни в нас и имам чисто пространсво от 562 мм.
miroslav_kn - специалист
моя го направих 400 мм. и ми се затварят вратите защтото не е с лост а закачалките се редят успоредно на вратите. И си ми емного компактно защото не заема много място а коридора ми е малък.
shadowman - майстор
Това е изтеглящ лост и с него могат да се направят гардеробите по-плитки и ако няма разтояние за дълбок гардероб това е решението.
pixie - напреднал
остава си дълбочината 50 см.В тоя сайт има много интересни неща които точно пасват на идеите ми.

Чудесно е да си нестандартен и да има разрешение на дилемите ти!

Поздрави!
XpacTa - специалист
И на мен до края на годината ще ми се наложи да правя подобен плитък гардероб и затова ще споделя какво измислих. Значи няма да има лост, ами отделни метални хмм... лостчета (?!?), които обаче са перпендикулярно на вратите и на тях закачалките се закачат успоредно на вратите. После доразвих идеята - мисля да сложа ето такива лостчета под наклон, каквито използват в магазините:
Изображение
По този начин хем ще се спести място, хем дрехите ще са по-прегледни.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Има такива лостове, шина с дупки и на панта.
Лостът може и да е с обичайната посока, но свободно висящ.
Пък и самите закачалки могат под ъгъл да се закачат.
Варианти има.
shadowman - майстор
Храсталак, това е по-скоро за магазин, не че няма да стане, но за гардероб си има измислени.
Galiaa - специалист
XpacTa написа:
И на мен до края на годината ще ми се наложи да правя подобен плитък гардероб и затова ще споделя какво измислих. Значи няма да има лост, ами отделни метални хмм... лостчета (?!?), които обаче са перпендикулярно на вратите и на тях закачалките се закачат успоредно на вратите. После доразвих идеята - мисля да сложа ето такива лостчета под наклон, каквито използват в магазините:
Изображение
По този начин хем ще се спести място, хем дрехите ще са по-прегледни.
Това от къде мога да го закупя?

Тема "гардероб дълбок само 50 см." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: