Вашето лично помещение
XpacTa - специалист
Ами не знам - от магазини за обзавеждане на хммм... други магазини. Ама виж че от горе ме режат - може би е по-добре те да покажат какво имат предвид. Все пак и аз не съм си навил на пръста че това е единствения начин.
pixie - напреднал
http://www.teka-bg.com

тук имам всякави неща които могат да помогнат за нестандартни идеи.
ktamara - специалист
Става, просто НЕ трябва да е с плъзгащи врати!
trevora - специалист
XpacTa написа:
И на мен до края на годината ще ми се наложи да правя подобен плитък гардероб и затова ще споделя какво измислих. Значи няма да има лост, ами отделни метални хмм... лостчета (?!?), които обаче са перпендикулярно на вратите и на тях закачалките се закачат успоредно на вратите. После доразвих идеята - мисля да сложа ето такива лостчета под наклон, каквито използват в магазините:
Изображение
По този начин хем ще се спести място, хем дрехите ще са по-прегледни.
Според мен това е крайно не удачно,ако трябва да извадиш дрехата която е най-навътре ,трябва да откачиш всички дрехи.Сложи си изтеглящ лост за гардероб и няма да имаш никакви проблеми.
"Става, просто НЕ трябва да е с плъзгащи врати!"
И не можах да разбера ,защо да не са плъзгащи вратите????
XpacTa - специалист
Еми май най компактно ще стане с чупеща врата.
solo5 - майстор
trevora написа:
Според мен това е крайно не удачно,ако трябва да извадиш дрехата която е най-навътре ,трябва да откачиш всички дрехи.
не е необходимо да вадиш всички дрехи
виждаш всички дрехи и решаваш коя закачалка да откачиш
днес видях такава конструция в магазина на един приятел
има хоризонтална шина, която се захваща за две вертикални летви
върху тази хоризонтална шина се захващат тези перпендикулярните, но не с види или панти, а те са леко извити в края и се поставят директно
има различни дължини в зависимост от броя на закачалките които ще се поставят
според мен са супер и ще си направя такъв вграден гардероб
изобщо не са скъпи
в Бургас могат да се намерят в един специализиран магазин в ж.к. Славейков, бл.55

:roll:
shadowman - майстор
Тия криви лостове са за магазини, а не за монтаж в гардероб, за там си има изтеглящ лост.
solo5 - майстор
дай да го видим тоя изтегляш лост какво представлява :?
trevora - специалист
В магазина нямаш ограничаващи страници ,както е при гардероба.Отвори един гардероб и се опитай да бръкнеш отстрани на дрехите и да откачиш закачалката, която е най-накрая закачена.Просто не става.Затова е направен изтеглящия лост за дрехи.Изтегляш извън корпуса на гардероба ,за да откачиш това което ти трябва.

Тема "гардероб дълбок само 50 см." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: