Много интересна и все по-често дискутирана тема.
Svet - напреднал
Моля, препоръчайте ми лак за естествен паркет. Фирмата, която ще ни го монтира предлага Ishakol / Polisan, Marshall, Bondex, Deva, Sirca, Synteko, Sadolin и Levis. Мислим да се спрем на Sadolin, но искам да чуя и вашето мнение.
DEVA QUICK :idea: ЛАка е двукомпонентен и в това лошо време има по голям шанс да изсъхне.
Svet - напреднал
Вече поръчахме Садолин, двукомпонентен. Странното е, че в офертата на фирмата, която ще ни го поставя присъства двукомпонентен Садолин, а на сайта на вносителите (Лимекс) не видях да предлагат такъв. Стана лека разправия, аз исках от фирмата монтажник да ми кажат името на двукомпонентния лак на Садолин, а жената от телефона ми вика - ами в червена туба е. Мнооого компетентно... след това и продавача от магазина не можа да ми каже името, измънка някакви абревиатури, които никъде не открих. В крайна сметка звъннах в Декор Център (дистрибутори на Садолин) и те ми казаха, че имало двукомпонентен лак на Садолин, но те не го предлагат. Та ще видим с какъв лак ще ни уредят накрая. Ако не е двукомпонентен, ще искам Куик Дева.

Тема "Лак за естествен паркет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: