Много интересна и все по-често дискутирана тема.
spro - специалист
Някой купувал ли си е ламинат Kronotex? Мой приятел ми го препоръча, та ако някой си е вземал би ли ми дал отзив за него.
Благодаря.
velsi - Почетен майстор
Това Krono е някаква май швейцарска фирма. Имат заводи в много страни. На моя паркет пишеше KronoGroup и беше произведен в Полша. Доволен съм. На етикета пише, че дават 10 г. гаранция за покритието. А докато го редих (12,5 кв.м.) чисто ново ножче за зеге Бош остана без зъби......
spro - специалист
:?:
Последна промяна от spro на вт фев 13, 2007 9:56 pm, променено общо 1 път.
spro - специалист
Продавача твърди че ламината е немски.
Хм, открих сайта - www.krono.com,действително пише че Кронотекс е продукция на Кроногруп -Швейцария, и точно това ме притеснява.Продавача ми дава 15 г. гаранция, да , но нали знаеш че повечето неща в Бг са менте, та все си имам едно на ум и не мога да съм сигурен дали ламината не е произведен например в ...Бургас да кажем, т.к. там пък има фирма наречена Кроношпан и в нея също се произвеждат ламинати, плоскости и т.н..
velsi - Почетен майстор
Не съм убеден дали Кроношпан и КроноГруп са едно и също. Най-вероятно не са. На опаковката ясно си пише кое къде е произведено. Пък какво казва продавача е съвсем друг въпрос. Продавачите обикновено казват само това, което най им изнася. Моят съвет: разгледай опаковката внимателно. Освен това на тоя сайт би трябвало да пише в кои държаи какви заводи има тая групировка.
spro - специалист
Благодаря за отговорите но се скапах,за сега лягам,утре продължавам с търсенето.
Лека нощ.
bluelemon - специалист
За кроношпан ми казаха да не си взимам. В къщи съм с ламинат на Таркет.
spro - специалист
а какви са ти впечатленията от твоя ламинат
bluelemon - специалист
Ами кво да ти кажа не че разбирам много. Доволен съм. Има бая голям избор ей тука разгледай http://www.tarkett-easterneurope.com/pr ... =en&mc=res
Аз си сложих почти бял :) Макар че майсторите си оставиха ръцете и сега скърца тук там ама квото.

Тема "Ламинат Kronotex" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: