• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Много интересна и все по-често дискутирана тема.
iva6ki - специалист
Машинката е огън :feuer: ама наистина и е малък филтъра,иначе 30мин работа без да я
изкл. не е и усетила че е работила
EDI - майстор
Айде ,честито :partyman: Аз филтъра го държа, колкото да не хвърля силно прахолята назад и да не ми влиза в очите.Иначе се задръства бързо, наистина.При моя има лостче, с което се затваря отвора на филтъра.И повече издържа, не я щади.после преди лака да не забравиш да минеш с прахосмукачката и да обереш прахолята.
iva6ki - специалист
Малко късно ,но да се похваля резултата е повече от задоволителен за
начинаещ :-D

Прикачен файл

DSC04560.JPG

Прикачен файл

DSC04569.JPG

Прикачен файл

DSC04578.JPG
Chefo77 - майстор
Резултатът по снимки е СУПЕР!
Браво!
EDI - майстор
Браво, много добре е станало. :supz:
Методи - специалист
Завиждам благородно за резултата.
Моля, обаче съфорумците да дадат съвети за следното.
Нивелиране на майките ще го направя с моя си технология, която по принципа си не се отличава от този на повдигнатите подове, само с тази разлика, че вместо скъпи крачета за нивелация, пробивам отвори в бичметата за да набия шипови гайки и след това навивам болтове. По този начин ще нивелирам майките. Остава въпроса, че отдолу под тях на някои места разстоянието до пода може да се окаже около 1-1.5 см.
Въпроса е с какво да запълня пространството. Мислех със смес от Ц200 и стърготини, с някакво гипсово лепило (не ми се вижда здраво), силикон или нещо друго и аз не знам вече. Не ми се иска да вкарвам материал под майките, който съдържа вода.
Очаквам препоръки.
EDI - майстор
С пяна.Пистолета, един-два флакона, и си готов.
parketmilanov - специалист
Бравос!!!
супер е станало !
sergy - напреднал
Здравейте, Майстори,
Потвърждавам след около 3 години: не мръдна дюшеменцето по описаната технология.
И да кажа истинския проблем:
Под тънко дамско токче не издържа нито моето дюшеме, нито чие да е дюшеме, нито паркет, нито аз!
с.
EDI - майстор
Бравос. :partyman: Рецепта за без следи - качвай я на крикчето още от вратата, да не опира земята и им вдигай по-височко краченцата, да не се хаби пода :-D .Ама внимавай и с тавана, там пък да не остават следи. :lol:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Дюшеме (дюшаме) върху пясък - класически монтаж." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: