Много интересна и все по-често дискутирана тема.
dedal - специалист
Това с ламината е голяма схема за мангизи. От 8 стаи имам една с ламинат и 7 по стария начин с гредоред и дъски. Значи дъските си седят с някой 25 готини, като се разхлопа бой с пирона в гредата. За сметка на това евтиния ламинат ми скъса нервната система. Ми той за 2 години ми излезе колкото да скова дъски.
Здравейте, имам почти същият проблем. При ремонт на две стаи на които имаше ламинат, стар но нескърцащ. Махнах го, сложих подложка и монтирах - на на едната стая бюджетен без фаски на другата , по готин и с фаски. Естествено, на стаята с без фактите няма никакви проблеми.
На стаята с фаските допуснах грешки при монтажа и резултата е че в един май е издут, в друг пука яко почти като на примеря на колегата. Рязах краища, натисках с предмети, пръсках със фина смазка, за сега няма резултат. Сигурен съм че няма камъчета, дори и след под предният но нямаше звуци. Не ми се демонстрира и ще пробвам още някой експеримент за сега.
Здравейте,накарах мъжа ми да сложим ние ламината в новия дом.В спалнята супер,обаче хол е много голям и според него това също има значение.Страшно тъп опът,скърца много на няколко места и той е бесен,че ме е послушал да го направим ние вместо да викнем майстори.Ясно е,че е прав интересува ме има ли вариант да платя на специалисти ,които да отстранят определени места или трябва направо наново да се реди.
Много благодаря

Тема "Ламиниран паркет скърца" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: