• 1
  • 2
Много интересна и все по-често дискутирана тема.
parketmilanov - специалист
Ами не мога да преценя , има много миризми които се натрупват от един ремонт , предполагам казуса е общ и не може да се даде категорично мнение кое точно мирише , отдавам го на острото обоняние на част от потребителите.Проблема обаче тогава се измества в друга плоскост.Хипотетично ако аз съм клиент и знам че "носът" ми е много чуствителен бих предупредил фирмата която ми доставя дадената стока или услуга и тогава след разговор ще се вземат решения за екологични материали без цвят и със съответния сертификат/както сме имали не един такъв случай /така е коректно и за двете страни .А когато се търси цена и на първичните разговори лепилата и лаковете да бъдат прилични ценово без значение от марката се получават греди независимо дали става за ламинат, паркет, боя, или мебел.
така че ако може да се направи въобще заключение на този тип казуси , отговорност за случването на дадено събитие имат ,както продавачите на стоки и услуги така и потребителите/купувачите/ за да може да се предаде стока или услуга съобразено с изискването на клиента /потребителя/иначе "следварителните " действия си е малко след дъжд качулка :)
За това аз като ми се похапва лютеничка или ползвам домашна или има една марка една серия която не ми мирише на куриандър или там някакъв букет от подправки ,които ги има във всички останали .Това обаче си е мое лично мнение обосновано от моя си нос и не ангажирам никого с тези ми поетични словоизлиания.
:rock: :rock: :rock:
prascho - майстор
Мда, аз си се водя нормален средностатистически клиент. Далеч съм от графата "лукс" клиент :) .

П.П. При трислойния дъбов /бамбуков/ паркет, който е с готови лакови покрития имали я "стандартнара" миризма след монтаж?
Chefo77 - майстор
Трислойка бамбук аз лично не съм виждал ...
prascho - майстор
А каква е рецептата за да избяга миризмата, че гледам още понамирисва? Трябва да се проветрява ежедневно или това не помага. Изисква си време /да кажем месец/?
vk - специалист
Човеко, след като си инвестирал толкова в тази стая, сложил си каменна вата, хубава дограма, защо не сложиш естествен дъбов или буков паркет. Вярно, малко по-скъп е от ламината, но за 20 кв.м все ще се намерят пари.
Pasko - специалист
Пуснете озонатор в стаята да работи 24/7. Аз така се оправих с нови мебели от Кроношпан плоскости. Егати боклуците взеха да продават!
kozl - майстор
Celeborn от 14 август не е влизал във форума и може вече да се е измирисал.
Обаче в офиса има стая с мокет и поне от 10 години все си мирише и не ще да се измирише. Мокета е пран над 100 пъти. Е има една подробност прониква влага през пода. Другите стаи са със ПВЦ настилка и там миризми не се усещат. За ремонт на никой му не стиска и така спасението е в проветрението.
  • 1
  • 2

Тема "Ламинатът не иска да се измирише..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: