• 1
  • 2
Много интересна и все по-често дискутирана тема.
gechev - специалист
Купуваш епоксидна смола и я разбъркваш с кварцов пясък и заливаш. От това по яко няма, ама е доста по скъпо. Има и готови смеси за индустриални подове.
Chefo77 - майстор
И после - да не дава Господ да ти се налага да я разбиваш, нали?
egomen66 - майстор
Той човека ( gmsto ) , раздава здраво жокери , и от една седмица ни гледа сеира... :lol:- хахахах [-X
Последна промяна от egomen66 на пет юли 17, 2015 1:26 pm, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Човека може да е от тези, които не вярват на никого.Вероятно хората са му дали решение, ама пак иска да провери.Като иска високоякостен бетон, да си поръча 1 кубик за язовири, таман ще му дойде.
Момчета,
опасна работа сте - веднага ме вкарахте в кримка и интрига. Мислех, че когато става дума за мъже - нещата са по-прости, ама карай :? .

Нито седя да ви "гледам сеира", нито пък "имам решение". Напротив - опитвам се да ви провокирам да дадете конкретно решение.
Ще опитам днес по-късно да кача още няколко снимки, които показват малко по-добре ситуацията.

Очаквах отговори от сорта: о!!! да приятел, няма от какво да се притесняваш, предишния път когато правих това ползвах следния продукт и техника, сложих това и това, залепих плочките и вече трета (пета...) година клиента е доволен и щастлив, дори ме черпи от време на време .... :)

До момента мненията и съветите, които получавам са нещо от сорта: приятел, няма нищо особено в твоя случай - лесна работа е ;)
Ако някой е готов да го направи - нека даде конкретна оферта и да си стиснем ръцете. Обекта е в Пловдив (ако има мераклии).

Ще продължа да се ослушвам за мнения :) .... все пак.
LazarGanev - "Велик майстор"
gmsto написа:

До момента мненията и съветите, които получавам са нещо от сорта няма нищо особено в твоя случай - лесна работа е ;).
А защо си мислиш, че твоя случай е изолиран и особен? Сега пиша от телефона и не разполагам със снимки, но мога да покажа много по-фрапантни случаи, с повече тръби, изпълнена замазка без мрежа и пак няма проблеми
chapara - майстор
Извън обсега на дейност си ми приятелю :wink: , че не е сложно-не е по описания от мен начин. Правил съм го не един път, плочките си седят безпроблемно-няма оплаквания за години назад, но за съжаление магарето го викат само за работа, а не за почерпка. Поне в Б-я е така, всеки ти стиска ръката, потупва те по рамото и ако си му го направил на поисканата от него цена ти се присмива зад гърба, с малки изключения. :wink:
EDI - майстор
Що, не сме опасни :? :lol: , ама до сега 5 пъти да бях го направил.Акълите, дето даваме, са най-вече личен опит, макар изрично да не го пишем и не винаги даваме снимки.А по въпроса дали клиент е доволен, по-рядко ще намериш отзиви, защото повечето никога не сме имали клиенти :-D
bigdragon - майстор
gmsto написа:
...
Ако някой е готов да го направи - нека даде конкретна оферта и да си стиснем ръцете. ......
Глей ся пич...
Трябваше да започнеш с това изречение.
Така всички разбрахме, че си на обратната философия на принципа НС "Направи сам"
При НС решенията са твои и отговорността пада върху тебе. За целта е необходимо да имаш добри познания по материята или да попиташ за възможни решения, което ние правим в този форум.
Ние тука споделяме опит и си правим някои неща сами, ако не желаем да свършим сами работата, питаме направо...

И сега съвет по твоя проблем:
Пловдив е голям град и строителни фирми много...
Ползваш Гугал и намираш телефоните...
Подписваш договор за качествено изпълнение с гаранционен срок и си ти...
Ще видиш, че и те няма да го направят с високоякостен бетон, ако не си много настоятелен. Даже ако поемат по дълга гаранция за цялостно решение, задължително ще искат да е с по-лек бетон (замазка).
Не че и от тук някой няма да ти се обади, но ние сме предимно любознателни аматьори и отговорността пак ще е твоя.
ivouz - специалист
egomen66 написа:
Той човека ( gmsto ) , раздава здраво жокери , и от една седница ни гледа сеира... :lol:- хахахах [-X
Вижте му само заглавието на темата! Ха ха ха!
  • 1
  • 2

Тема "Покриване на тръби в замаската, без замаска - хахахах :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: