Много интересна и все по-често дискутирана тема.
Chefo77 - майстор
Централната част е тънка, но има и перпендикулярна част, играеща ролята на стабилизатор. И точно тази част си променя цвета, когато я нагрееш и разтегнеш. :wink:
Chefo77 - майстор
Тинки, нали цялата идея е да стане естетически издържано? Или просто да се изсерем на пейзажа и да го замажем е достатъчно?
Ти може и така да си свикнал, аз другояче го разбирам...
Chefo77 - майстор
Аз ли какво правя, когато имам грубо неправилни ъгли? Ами най-често ги правя на ръка - става по-бавно, но определено изглежда по-добре. Не знаеш как става - е това вече е друга работа.
Первази не се напасват предварително, монтират се един след друг. По този начин знаеш точно къде ти е ъгъла. Все пак затова ми плащат, а ти 2 дни си редиш спалничката и накрая пак се оказва, че си осрал пейзажа. :wink: На мен нервите ми стигат и възможностите ми ми позволяват. Това не се учи по форумите, нито с гледане на НатГео даже.
И ако беше изгледал толкова предавания за ремонти, колкото аз, изобщо нямаше да ти дойде на акъла да спориш.
velinsl - специалист
Тинки, оакваш ми темата, баце!
Ще те помоля учтиво да спреш. Спални за момента не ме интересуват. Ще дойде и този момент, но още е рано.
Chefo77 - майстор
simplex написа:
Правиш ъгли на первазите - снадки, т.е ги отливаш за ъгъла или директно напасваш первазите?
Относно спалничката - не си редил на неравна основа. Аз добре си редя, майсторът на замазката е такъв.
Да, купил съм си машина - формовам, отливам, нося си цех на обекта ...
И не, никога не съм редил на неравна основа - всички на които съм редил, са с максимално отклонение милиметър на километър. Само дето не съм си позволявал да потроша кликовете, вероятно защото не ми пречат ръцете и да обвинявам други за собствената ми некадърност.
Велински, ИЗВИНЯВАЙ!
Просто множко ми идват "специалистите" с две леви, но със самочувствие до небесата.
Чираче - майстор
Chefo77 написа:

И не, никога не съм редил на неравна основа - всички на които съм редил, са с максимално отклонение милиметър на километър. .
На равна замазка и баба знае....
Chefo77 - майстор
Чираче написа:
Chefo77 написа:

И не, никога не съм редил на неравна основа - всички на които съм редил, са с максимално отклонение милиметър на километър. .
На равна замазка и баба знае....
Тя баба ти много в час била бре ...
Чираче - майстор
Не намирам в магазините ъгли за вертикален монтаж. Реших въпроса по тоя начин. Рязането съм вършил ръчно, но се получи сравнително добре.

Прикачен файл

P1010184-1.jpg
P1010184-1.jpg (50.1 KиБ) Видяна 5639 пъти
Chefo77 - майстор
Салаг-ът се е получил много добре! Може да минеш фугичките с цветен силикон, за да си личат още по-малко, но и така е много добре!
Тинки - без да четкам адаша, гледай :wink:
p.v.x - майстор
Чираче написа:
, но се получи сравнително добре.
Да съчетаеш пет разнородни материала , си е майсторство. =D>

Някой му викат кич. :?

Майсторите. Я помогнете на човека.http://www.e-kak.info/forum/viewtopic.php?f=31&t=3742
Че аз не мога.

:rock:

Тема "Ламиниран паркет без прави ъгли" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: