Много интересна и все по-често дискутирана тема.
martinio - помощник
Здравейте, интересува ме подложките за ламинат от XPS вредни ли са ? Другото което ме интересува самата подложка трябва ли да се залепя с тиксо една за друга при полагането на ламината ?
Като взех ламината ми докараха и тази подложка от 5мм. Предполагам е от такъв материал, но нищо друго не пише на етикета. някои от листовете са като сплескани отстрани малко. Заслужава ли си да я полагат или да я връщам и да искам друга ?
Прикачен файл:
228.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт окт 27, 2020 3:51 ammartinio написа:
Здравейте, интересува ме подложките за ламинат от XPS вредни ли са ? Другото което ме интересува самата подложка трябва ли да се залепя с тиксо една за друга при полагането на ламината ?
Като взех ламината ми докараха и тази подложка от 5мм. Предполагам е от такъв материал, но нищо друго не пише на етикета. някои от листовете са като сплескани отстрани малко. Заслужава ли си да я полагат или да я връщам и да искам друга ?228.jpg
Нищо и няма на подложката. Слагай я.
Какво стана с изравняването на пода?
martinio - помощник
С пода всичко стана по трудния начин. Излях 3 чувала саморазливна и като стегна все едно не съм направил нищо. Пак си имаше пропадания и височини. Взех после теракол и шпакловах и положението се пооправи. Сега съм ужасен как ламината може да се наелектризира толкова. Стаята е празна за сега, но само да се разходя от единия до другия край и ако се докосна до парното и ме удря ток. В нито една друга стая нямам такъв проблем а и не нося дрехи от изкуствени материали.

Тема "Подложка от XPS вредна ли е ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: