• 1
  • 2
Много интересна и все по-често дискутирана тема.
to6o75 - помощник
Предстои ми най-накрая да омасля паркета, които последно е шлайфан със 180, но сега чета че дъбов последно се шлафа със 100-120. Моля кажете ми да го минавам ли с по едра

Прикачен файл

IMG_0949.JPG
stridata - специалист
НЕ! Как след 180 ще мвинаваш с Р100-120? Не знам ка кстоят нещата с паркета, ама на мене това Р180 ми е на ръба да е едро за масло? Задължително като си купуваш маслото питай с каква шкурка да го финишираш!
to6o75 - помощник
Ами точно на сайта на Осмо го пише това.
stridata - специалист
Значи въпросите са ти излишни, но за мен шлайфане с 100 и масло с цвят целият под ще стане на следи от шкурката, ако е безцветно е друга бира! Най-добре е да си говориш с хората от Осмо и да не слушаш който и да било!
to6o75 - помощник
Мисля че се получи, като за първи път. Редене, шлайфане, фугиране и омасляване, и то всичко сам благодарение на форума. Днес втора ръка а другата седмица ще мислим первазите.

Прикачен файл

IMG_0965.JPG
IMG_0965.JPG (66.82 KиБ) Видяна 4960 пъти
plamen6703 - майстор
Нещата са се случили благодарение на теб, а форума ти е помогнал с мнения и насоки :) Ако нямаш умения за тази работа и ръцете са ти "вързани" форума не може да ти помогне. Трябваше да осветиш паркета и да направиш няколко снимки, аз съм голям фен на паркета и с удоволствие гледам монтажите на колега от форума, които пуска в интернет :)
Желая ти успех :partyman:
Фитилчо - майстор
plamen6703 написа:
Нещата са се случили благодарение на теб, а форума ти е помогнал с мнения и насоки :) Ако нямаш умения за тази работа и ръцете са ти "вързани" форума не може да ти помогне. Трябваше да осветиш паркета и да направиш няколко снимки, аз съм голям фен на паркета и с удоволствие гледам монтажите на колега от форума, които пуска в интернет :)
Желая ти успех :partyman:
Паркет Миланов ли? Голям играч е :)
plamen6703 - майстор
Фитилчо написа:
plamen6703 написа:
Нещата са се случили благодарение на теб, а форума ти е помогнал с мнения и насоки :) Ако нямаш умения за тази работа и ръцете са ти "вързани" форума не може да ти помогне. Трябваше да осветиш паркета и да направиш няколко снимки, аз съм голям фен на паркета и с удоволствие гледам монтажите на колега от форума, които пуска в интернет :)
Желая ти успех :partyman:
Паркет Миланов ли? Голям играч е :)
Гледам с удоволствие какви монтажи прави фирма "Стилко" ЕООД :)
Иначе съм съгласен, че паркет Миланов е голям играч :) :partyman:
Chefo77 - майстор
plamen6703 написа:
Фитилчо написа:
plamen6703 написа:
Нещата са се случили благодарение на теб, а форума ти е помогнал с мнения и насоки :) Ако нямаш умения за тази работа и ръцете са ти "вързани" форума не може да ти помогне. Трябваше да осветиш паркета и да направиш няколко снимки, аз съм голям фен на паркета и с удоволствие гледам монтажите на колега от форума, които пуска в интернет :)
Желая ти успех :partyman:
Паркет Миланов ли? Голям играч е :)
Гледам с удоволствие какви монтажи прави фирма "Стилко" ЕООД :)
Иначе съм съгласен, че паркет Миланов е голям играч :) :partyman:
Благодаря за оценката, но Боби Миланов е мнооого по-напред! :prayer: :prayer:

Тоше, изглежда много добре! Поздравления!
plamen6703 - майстор
Видял съм много твои монтажи и смело го казвам, каквото правиш го правиш с желание и майсторлък. Има и нещо друго много важно, по форуми като стане дума за паркет и монтаж, твоята фирма навсякъде се сочи като коректен и почтен търговец и изпълнител. :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Дъбов паркет преди омасляване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: