Много интересна и все по-често дискутирана тема.
Чираче - майстор
чет юли 04, 2019 8:54 pmДимитър Димов написа:
Че съм аз,аз съм,ама не знам за кой си мислиш че съм,ако си мислиш че съм онзи от клипа''Митко,Митко,Митко-о-о-'',не съм.Ред е на чираче-то да ме провери за препинателни знаци. :wink:
Готово.

Че съм аз, аз съм. Ама не знам за кой си мислиш, че съм? Ако си мислиш, че съм онзи от клипа ''Митко, Митко, Митко-о-о-'', не съм.

Сега сравни двата текста.


Ако кажеш, че си от Козлодуй, знам точно кой си.
ky-kyy - майстор
От туй чираче, със запетайките....да не смее човек, да се изпикае на замазката.... :shock:
Djack - специалист
чет юли 04, 2019 9:51 pmЧираче написа:
чет юли 04, 2019 8:54 pmДимитър Димов написа:
Че съм аз,аз съм,ама не знам за кой си мислиш че съм,ако си мислиш че съм онзи от клипа''Митко,Митко,Митко-о-о-'',не съм.Ред е на чираче-то да ме провери за препинателни знаци. :wink:
Готово.

Че съм аз, аз съм. Ама не знам, за кой си мислиш, че съм? Ако си мислиш, че съм онзи от клипа ''Митко, Митко, Митко-о-о-'', не съм.

Сега сравни двата текста.


Ако кажеш, че си от Козлодуй, знам точно кой си.
:wink: :partyman:
Димитър Димов - специалист
чет юли 04, 2019 9:51 pmЧираче написа:
чет юли 04, 2019 8:54 pmДимитър Димов написа:
Че съм аз,аз съм,ама не знам за кой си мислиш че съм,ако си мислиш че съм онзи от клипа''Митко,Митко,Митко-о-о-'',не съм.Ред е на чираче-то да ме провери за препинателни знаци. :wink:
Готово.

Че съм аз, аз съм. Ама не знам за кой си мислиш, че съм? Ако си мислиш, че съм онзи от клипа ''Митко, Митко, Митко-о-о-'', не съм.

Сега сравни двата текста.


Ако кажеш, че си от Козлодуй, знам точно кой си.
:datz: :gott:

Тема "Урина или нещо друго в циментовата замазка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: