Много интересна и все по-често дискутирана тема.
bodast - помощник
Имам следния проблем, днес правиха циментова замазка в нас, прочут майстор ром. С жена си ходи по обекти тя му помага и така. Пуснаха майките и отидоха навън да пушат, през това време влезнах да видя как вървят нещата и гледам локвичка от изтеглянето, но ярко жълта. В първия момент си помислих, че е урина и той се е изпикал. От миризмата не можах да се ориентирам, защото те си миришат и не правя голяма разлика. Но когато дойдоха материалите и слезнахме да пренасяме останалия пясък и цимент, от едната торба капеше жълто. После жена му си тръгна и аз се заех да го държа под око стоях доста време и видях пак такива жълти локви. Хора помагайте направо ми се отщя да живея в тази стая, това някакъв номер на майстора ли е или е било от пясъка. Някой досега чувал ли е за такива простотии.
Andri01 - майстор
Спокойно. Пясъка и имал вода в торбата.
bodast - помощник
Не знам въобразявам ли си, но мина ли покрай тази стая се навирам да помириша, ами мирише ми на тоалетна. Как мога да кача снимка, вчера снимах малко от жълтеникавата локва.
ky-kyy - майстор
нед юни 30, 2019 11:07 ambodast написа:
Не знам въобразявам ли си, но мина ли покрай тази стая се навирам да помириша, ами мирише ми на тоалетна. Как мога да кача снимка, вчера снимах малко от жълтеникавата локва.
То на снимката цвета ще го докараш, ама с миризмата, нямам идея, как да я постнеш :-D

Недей се филмира бе човек. Ако знаеш, колко строители са пикали, а и не само, по кьошетата, докато са строили зградата :lol:
Димитър Димов - специалист
нед юни 30, 2019 11:10 amky-kyy написа:
нед юни 30, 2019 11:07 ambodast написа:
Не знам въобразявам ли си, но мина ли покрай тази стая се навирам да помириша, ами мирише ми на тоалетна. Как мога да кача снимка, вчера снимах малко от жълтеникавата локва.
То на снимката цвета ще го докараш, ама с миризмата, нямам идея, как да я постнеш :-D

Недей се филмира бе човек. Ако знаеш, колко строители са пикали, а и не само, по кьошетата, докато са строили зградата :lol:
А и колко кучета са го препикали този пясък,а пък колко котки са го наторили. :lol:
bodast - помощник
Мале, мале стана много миризливо тука. Май нашия е бил от котешка тоалетна взет.
ky-kyy - майстор
:lol: :lol: :lol:

Тя котката, колко да изака.....Кирпича, са го правели едно време дядовците ни с кал, слама и кравешки лайна и урина. :-D
bodast - помощник
Пак ходих да душа, мирише в района първоначалния, през който ме нямаше. Та има ли измирисване това нещо, отгоре ще има 5мм xps подложка и ламинат 8мм.
Andri01 - майстор
Ще се оправи ,не се кахъри толкова. Пък ако не стане...събаряй къщата и прави нова :)
bodast - помощник
В панелка сме, голяма щета ще е да я съборя :-D

Тема "Урина или нещо друго в циментовата замазка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: