Работа с гипскартон за напреднали.
Здравейте. Трябва ми арматура за декоративни цели... но идея си нямам какви пари е ...

трябва ми от тази тънката ... която може да се огъва

разбрах, че на килограми се мери ... на мен горе долу ще ми трябва около 40м ... и каква дължина има един къс ... че да си направя изчисленията на колко да се кълца

какви пари ще излезе горе долу и къде да погледна (за София) ... не е нужно да е чисто нова ...

ако някой има идея нека сподели ... благодаря !
8180 - майстор
Колега,
Добре дошъл.
Ако някоя декор. решетка искаш да си правиш, си уцелил раздела, макар хората дето разбират от "арматурно желязо"!! по-рядко да влизат тук.

Посочи дебелината - с приспособления всичките "арматури" се огъват. Не е много по-скъпо да си поръчаш детайли в "арматурен двор".
Не е лошо и да впишеш откъде си в профила си, та да те насочват по-конкретно колегите в бъдеще.

Ето ти за начало:
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0 ... 0%B5&meta=

Успех и полезни минути във Форума.
asinka - специалист
ra4mo, пиши от къде си.
Пиши какво желязо ти трябва точно.Предполагам ти трябва ф, щом е за декоративна цел.Цените в момента са около 1.2 лв/кг
Прилагам таблица с относително тегло за видовете желязо, с чиято помощ можеш да пресметнеш колко ще ти излезе в килограми.
Формулата е следната:
БР елементи х относителното тегло за вида желязо х дължината в см делено на 100=килограмите на желязото.

Прикачен файл

без име.jpg
без име.jpg (25.36 KиБ) Видяна 7489 пъти

Тема "Арматура - цени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: