Работа с гипскартон за напреднали.
HX_Vextor - специалист
Преди няколко дни запо4нах изграждане на баня на първият етаж вкъщи защото там такава липсва ... В най общи линии направих преградна стена с ув и цв профили ,едно ока4ено таван4е супер прости4ко , окабеляване , водопровод, една бърза замазка на пода и сега ще видя как ще стане щампована баня ... Общо взето е пове4е като експеримент така 4е препоръки и питания приемам всякакви
За сега ще направя стените след това ще оцветявам , сийл и със здраве да си я ползвам ако стане :lol:
Ето няколко снимки от днес ( още е незавършено но ще показвам по малко какво се слу4ва )
Изображение
Изображение
Изображение
Последна промяна от HX_Vextor на пет окт 09, 2009 7:16 pm, променено общо 1 път.
sasooooooooo - "специалист"
И пода ли ще е с такива орнаменти?
laki1968 - специалист
я дай повече инфо за тия щампи ако може...е такива имитациики на камъни,колони като от римско време ме кефят
HX_Vextor - специалист
Пода още не съм го решил как ще излгежда ,но пак ще е някаква щампи4ка . Отивам да пляскам дове4ера ще снимам пак малко :razz:
laki1968 написа:
я дай повече инфо за тия щампи ако може...е такива имитациики на камъни,колони като от римско време ме кефят
Възможностите са неограни4ени , прави се вси4ко каквото се сетиш. От имитация на дъски ,дървени кори , камъ4ета , скали , камъни , колони ,пло4ки , павета и т.н. ... Накратко казано вси4ко . Цените варират в зависимост от това дали е стенна щампа или подова и в зависимост от дебелината на материала нужна за конкретната щампа :wink:
laki1968 - специалист
значии,самите щампи ме интересуват ,мога ли да си ги купя отнякъде:? не да ти бъда конкуренция,ама искам аз да си ги направя....
HX_Vextor - специалист
1600 ни излиза комплект от 3 4асти с какъвто и да е мотив, фризовете са около 100-150 лева бройката . Ако се интерсуваш ще ти дам кординати да се свържеш. Но ако мислиш да го правиш само за себе си по-добре не се набутвай тия пари .Сметни си материала и щампите и излиза 2 пъти по евтино някои да ти го направи :lol:
velsi - Почетен майстор
Евала за майсторлъка, но според мене става като пещера. Може да е и заради тъмните снимки, но на такова ми прилича. :-D
niki_sap - специалист
Искам да го видя това на 3 -4 мсеца след 100-тина изкъпвания как се търка плесен....
Отделно - за мен е невъзможен кич, който иска да живее в дискотека Нерон ще е супер, но ми е крайно непрактично.
HX_Vextor - специалист
НА фона на това 4е имам останал материал от обекти ми се струва разумно ....

След като се намаже със смола ЗАБРАВЕТЕ за плесен и про4ие ....

Ки4а всеки сам си го преценя,като те радват пове4е пло4ките си ги гледкай . За всеки влак пътници :wink:

Тема "Нещо като баня ама без пло4ки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: