Работа с гипскартон за напреднали.
acidized - помощник
Здравейте,

Искам да изготвя следния елемент от гипскартон, които опасва телевизора, някои да има идея как точно да се монтират прифилите, така че да могат да се поставят примерно статуетки отгоре. Също така как да се монтират стъклените етажерки така че да не се виждат държачите, поне не много? Благодаря за помоща!

Размерите на декоративния рафт са следните: дългия хоризонтален елемент - 221 см дължина, 15 см дълбочина, 10 см височина, горен ляв хоризонтален елемент - 150 см дължина, 15 см дълбочина , 10 см височина, горен десен хоризонтален елемент - 81, 15, 10. Ляв вертикален елемент - 100 см височина, 10 см дължина, 15 см дълбочина, десен вертикален елемент - 60 см височина, 10 см дължина, 15 см дълбочина.

Прикачен файл

dekor1.jpg
dekor1.jpg (51.9 KиБ) Видяна 7279 пъти

Прикачен файл

dekor2.jpg
dekor2.jpg (59.41 KиБ) Видяна 7279 пъти
mkasherov - помощник
С профил UW или CW 75мм широк детаила ще стане просто супер,и много лесно ще си го направиш.Просто си начертаи на стената детаила накови профила на стената по контурите,ползваи еднакви ивици картон и си ти Смело напред. :2thumbs:
leonardo_vd - модератор
Мисля че има вече подобна тема, по-добре потърси малко из форума.
acidized - помощник
Ще ти се помогне когато започнеш да спазваш правилата на форума. Пиши на кирилица
acidized - помощник
Uvajaemi g-n Neznam si koi si,

Kyde v pravilata na foruma e napisano che e zaduljitelno pisaneto na kirilica? Pri registraciq se izpisvat slednite usloviq:

"Въпреки, че администраторите и модераторите на този форум ще се опитат да премахнат или да променят възмжно най-бързо всеки материал, носещ вреда, невъзможно е да бъдат прегледани всички съобщения. Вие разбирате, че всички съобщения на тези форуми изразяват личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра (като изключим съобщенията, пуснати от тези хора), и следователно те не носят никаква отговорност.

Приемате се да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите (както и уведомяването на вашия доставчик). IP адресите, от които са направени всички съобщения се записват и могат да бъдат използвани в такива случаи. Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно. Като потребител одобрявате записването на всяка информация, която въведете, във база данни. Въпреки, че тази информация няма да бъде предоставяна на трети страни без вашето одобрение, уебмастъра, администратора и модераторите на този форум не могат да бъдат отговорни за всякакви хакерски атаки, които могат да доведат до разкриване на данните.

Тази форум система използва cookies, за да записва информация на вашия компютър. Тези cookies не съдържат никаква информация за вас; използват се само за да подобрят функционалността на форумите. Мейл адреса ви се използва само за потвърждение на детайлите по регистрацията и паролата ви (и за изпращане на нови пароли, ако случайно забравите текущата си).

Избирайки Съгласен съм... вие приемате горепосочените условия "


Razbiram che da si pridavash vajnost ti e osnoven prioritet, pone togava pri pisane na otgovor vuvedi vsichko na kirilica, v momenta e quote, code, list........
Тани - модератор
Не винаги правилата трябва да са писани - никъде не е записано , че една майка трябва да обича детето си , нали? Въпрос на елементарна етика е , като те помолят да зададеш по-четливо въпроса си - да го направиш! Все пак никой не ни плаща да ти отговаряме и ще го направим ако пожелаем! Представи си с коментарите си как убиваш всякакво наше желание!
velsi - Почетен майстор
Мисля, че резкият тон не помага на никого. Досега, който е бил помолен учтиво да пише на кирилица го е направил. Достатъчно изнервени сме всички от ежедневните си проблеми, за да създаваме напрежение и във форума. Апелирам към всички, включително и към колегите модератори: бъдете по сдържани, това е в интерес на всички нас!


Към питащия: прочети тази статия, ако вече не си го направил и ако нещо не ти е станало ясно, питай пак.
leonardo_vd - модератор
Уважаеми господин ЗНАМ КОЙ СИ :? А ти кой си?

Ако беше си направил труда да попрочетеш форума и поразгледаш мнения на модераторите поне, щеше да разбереш, че много добре се знае кой съм, а това че ти не знаеш си е твой проблем. Темата ще я заключа и с този тон, който държиш няма да стане. Както каза Тани така само убиваш желанието да ти се помогне.

И да ти обясня кой съм, за да не си в неведение:

Казвам се Иван и съм от този форум от не дълго време, но администратора
ме е направил модератор. Питай другите Защо?

Ти може би ще си единственния човек на който НАМА да помогна.

Тема "Помощ с изработването и монтирането на този елемент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: