• 1
  • 2
Работа с гипскартон за напреднали.
batcak - напреднал
Здравейте , бих искал да попитам дали , някой е виждал нещо подобно http://www.youtube.com/watch?v=zOSKSIFpngU
и по точно дали знаете в България има ли ги тези калъпи или както там се наричат тъй като много се запалих след като го гледах
Dewalt - специалист
То и да не се продават никъде - купуваш 2 -3 камъка от някъде налагаш ги един до друг,в единия изрязваш квадрат,а в другия да квадрата съответно в ъглите.На гърба залепваш нещо което да ти е удобно за дръжка и ......останалото си го видял в клипа.
Успех :partyman:
sspoko - специалист
ами погледни рекламата над темата :lol:
manobg - специалист
Dewalt написа:
То и да не се продават никъде - купуваш 2 -3 камъка от някъде налагаш ги един до друг,в единия изрязваш квадрат,а в другия да квадрата съответно в ъглите.На гърба залепваш нещо което да ти е удобно за дръжка и ......останалото си го видял в клипа.
Успех :partyman:
Така няма да стане защото като натисне камъните в мазилката те ще се отпечатат потънали, а не изпъкнали :)
manobg - специалист
sspoko написа:
ами погледни рекламата над темата :lol:
В рекламата над темата се продават калъпи за отливане на бетонови елементи. Човека пита съвсем друго.
Dewalt - специалист
manobg написа:
sspoko написа:
ами погледни рекламата над темата :lol:
В рекламата над темата се продават калъпи за отливане на бетонови елементи. Човека пита съвсем друго.
Щом правят такива калъпи сигурно ще се прежалят да направят 1-2 такива като в клипа
sspoko - специалист
manobg написа:
Dewalt написа:
То и да не се продават никъде - купуваш 2 -3 камъка от някъде налагаш ги един до друг,в единия изрязваш квадрат,а в другия да квадрата съответно в ъглите.На гърба залепваш нещо което да ти е удобно за дръжка и ......останалото си го видял в клипа.
Успех :partyman:
Така няма да стане защото като натисне камъните в мазилката те ще се отпечатат потънали, а не изпъкнали :)
ако отлееш с подходящ материал след като отстраниш камъните ще получиш калъп какъвто ти е необходим
Последна промяна от sspoko на нед май 01, 2011 11:55 am, променено общо 1 път.
The_FAN - специалист
Мен ме интересува какъв е материала от които се правят калъпите и дали може да
се намери у нас. А също и технологията за работа с него
Dewalt - специалист
Тоя пичага от Пловдив знае много неща по въпроса ами не мога да намеря как се казва.
Беше ми писал на ЛС преди 2-3 седмици ама нещо безвъзвратно си изтрих личните та и ника му не знам даже.
Дано види темата и даде някое компетентно мнение.
ebahti - майстор
viewtopic.php?f=26&t=2810&start=20&hilit=%D1%89%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD+%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BD
  • 1
  • 2

Тема "изкуствен камък" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: