• 1
  • 2
Работа с гипскартон за напреднали.
kefto - помощник
Здравейте,

От известно време търся, но никъде не намирам въпросните ръбохранители за тапети. Представляват PVC лайстни, които се шпакловат финно на самия ъгъл(външен) и след това си лепиш отгоре тапета и между двата тапета остава едно много финно ъгълче идеално право. С тези лайстни се отсичат тапетите. Въждал съм ги монтирани и са много ефектни и ако някой може да ми каже от къде мога да си взема ще съм много благодарен.

Поздрави!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
звучи ми странно, къде си виждал?
kefto - помощник
В един приятел са поставени на доста стени, но проблема, е че му ги монтира фирма, която му направи изцяло апартамента, но сега няма как да попита само за лайстните.
Ще се опитам да направя снимка как изглеждат и да я постна тук за повече инфо...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ще съм благодарна за снимката
ralev - специалист
kefto написа:
В един приятел са поставени на доста стени, но проблема, е че му ги монтира фирма, която му направи изцяло апартамента, но сега няма как да попита само за лайстните.
:roll: Не разбирам защо да не може да попита за лайсните. И на мен ми е интересно.
kefto - помощник
ralev написа:
kefto написа:
В един приятел са поставени на доста стени, но проблема, е че му ги монтира фирма, която му направи изцяло апартамента, но сега няма как да попита само за лайстните.
:roll: Не разбирам защо да не може да попита за лайсните. И на мен ми е интересно.
Причината, е че беше наел фирма, която да залепи тапетите и от тази фирма доставиха лайстните, но накрая имаха някакви неразбирателства и затова сега им няма контактите, и не може да ги попита.
Ето снимката, която направих:

Изображение

Дано да добиете представа...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
влизал ли си в строителен магазин?
kefto - помощник
Преди да пиша тук съм проверил Практикер, Бриколаж, Баумакс, Баухаус, Мал Мук и Тапетия като съм попитал и консултантите в магазините така, че май съм влизал..., а и в интернет нищо подобно не намирам...
Очевидно посещаваме различни строителни магазини затова ако знаете ще съм благодарен.
svetliopi44 - Чирак...
Не питай за ръбохранител за тапети , а за PVC ръбохранител за шпакловка и ще намериш и в железарията до вас.
  • 1
  • 2

Тема "Ръбохранители за тапети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: