Работа с гипскартон за напреднали.
marmoz - специалист
jekasus написа:
Понеже си цитирал marmoz и той ти е съгражданин, да го издам че има машина водно рязане, купена много евтино и още неизползвана
Е то това ще направите вие :-D ,клюкари :-D

П.П.kuuuuuul по принцип мога да ти заема машината да я сефтосаш,че още си е в кашона :-D
VLADO66 - майстор
marmoz написа:
jekasus написа:
Понеже си цитирал marmoz и той ти е съгражданин, да го издам че има машина водно рязане, купена много евтино и още неизползвана
Е то това ще направите вие :-D ,клюкари :-D

П.П.kuuuuuul по принцип мога да ти заема машината да я сефтосаш,че още си е в кашона :-D
Ква е таз машина бре :?
EDI - майстор
Че той сам се похвали преди време, че я е взел на промоция на половин цена. :-D Пък сега другите виновни :lol: :partyman:
kuuuuuul - майстор
Благодаря за предложението,но само идеята е моя а паната са за вилата на началника.Тъй като аз си имам достатъчно работа по мойта къща нямам време за тази кирия.Ако се занимаваш с такива неща сега е момента да и направиш сефтето. :partyman:
marmoz - специалист
Кажи на началника :-D да не мисли само как да ашладиса колежките,лубовницата ... а да се хване малко у работа :-D .Маитапа на страна ама аз дарводелските и каменарските инструменти си ги взех за хоби,кефя се да ръчкам нещо,макар че последно време основно "нета" ръчкам :)

Тема "стена направена с камък тип кокъл" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: