• 1
  • 2
Работа с гипскартон за напреднали.
toni_g79 - специалист
Предполагам,че стаята ще е за момченце.Трябвало е да наблегнеш повече на синьото,тези цветове са повече за момиченце(според мен).Това ако ти си избирал цветовете,ако собствениците са ги избирали, тогава е ок.Червеното май нещо те е поизмъчило :)
Тани - модератор
Поздравявам те за изработката на фигурите от гипскартон. Явно ти се отдава и ти идва отвътре. Ако и шпакловчика и бояджията се бяха справили, както тебе с гипскартона, резултата щеше да е перфектен!

Първоначалния проект коренно се различава от твоя по стил. Като видях първоначално проекта си представях нещо изчистено и стилно, като краен резултат. Предполагам клиентите (особено детето) са искали добавяне на тези допълнителни елементи, които коренно са променили визията и в крайна сметка, крайния резултат няма нищо общо с проекта. А и бюджета предполагам е бил ограничен, за добавяне на картинки. Единственото загатване от проекта е червения кръг на тавана, но му липсва спайдърменското (паяжината). Като цяло, ако се махне кувертюрата от леглото, изчезва и идеята за Спайдърмен.

Надявам се да приемеш мнението ми като градивна критика, а не като заяждане! Никой не е съвършен, но това не ни пречи да се опитваме :wink: Няма как и следващия ни обект да е перфектен, по-важното е да е с една идея по-добре от предишния. :partyman: Всичко става постепенно и по-скоро е важна посоката :wink:
N.Georgiev - специалист
Тапетите бяха замислени първоначално , но после се реши да правя и тези неща по стените и не остана свободна стена за тях . Паяжината също отказаха в последния момент .А относно шпакловката мисля че е повече от добра , а боята я правих аз и се получи страхотно - снимките са лоши и може би от там идва заблудата , Не твърдя ,че е идеално , няма идеални хора . :partyman:
Тани - модератор
N.Georgiev написа:
Тапетите бяха замислени първоначално , но после се реши да правя и тези неща по стените и не остана свободна стена за тях . Паяжината също отказаха в последния момент .А относно шпакловката мисля че е повече от добра , а боята я правих аз и се получи страхотно - снимките са лоши и може би от там идва заблудата , Не твърдя ,че е идеално , няма идеални хора . :partyman:
Е щом казваш че на живо е идеално, може и от снимките да е! Загледай се и ти да видиш, че червеното изглежда на петна на снимките! А това с прищевките на клиентите, ми е до болка познато! Когато става въпрос за технология, материали и качество на изпълнение, имаме думата, но за дизайн и цветове трябва само да слушаме и да кимаме с глава, дори на нас да не ни харесва! Най-многото, което си позволявам, е да кажа, че на мен еди как си, би ми харесало повече, но дотолкова! Все пак аз ще го гледам докато го направя, а те ще живеят после там!
toni_g79 - специалист
Сигурно фотоапарата прелива и цветовете от един в друг,демек не може да снима прави линии :yawinkle:
N.Georgiev - специалист
Разбрах за кое ми говориш за снимката където звездите още не са монтирани , там и все още боята не е довършена - вижда се ,че и челото на кръга не е довършен . Аз също си позволявам да давам съвети ,но в никакъв случай да си налагам мнението , както каза все пак те ще живеят там :roll:
  • 1
  • 2

Тема "Детска стая ( Спайдърмен )" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: