Работа с гипскартон за напреднали.
N.Georgiev - специалист
Къде е прекъсната конструкцията ?
KnauFer - специалист
там където отворите прекъсват профила
Струва ми се не стабилно - но пък ако фибрана е лепен здраво - би трябвало да няма проблеми ..
stenmark - специалист
Оф не се сдържам ама много се коментира елементарен монтаж.Първо рапидите са на доста голямо разстояние ,и друго за всеки който се занимава с това знае че шпакловката е същиската работа а,дадения майстор е монтажник.Давам елементарен пример:При евентуално скрито кой е виновен за изпълнението?Друго както при дадените снимки има овали,кръгове монтажа е елементарен,но финиша е друга бира.
N.Georgiev - специалист
[quote="stenmark"]Оф не се сдържам ама много се коментира елементарен монтаж.Първо рапидите са на доста голямо разстояние ,и друго за всеки който се занимава с това знае че шпакловката е същиската работа а,дадения майстор е монтажник.Давам елементарен пример:При евентуално скрито кой е виновен за изпълнението?Друго както при дадените снимки има овали,кръгове монтажа е елементарен,но финиша е друга бира.[/quot

Прав си ! Аз двете стенички ги вдигнах за два дена , а шпакловчици се смениха двама и им отне 5 дена , а рапидите са повече от достатъчно .
KnauFer - специалист
stenmark написа:
и друго за всеки който се занимава с това знае че шпакловката е същиската работа
Да,шпакловката е тънка работа и не всеки може да я извърши качествено,но с повече търпение всеки би могъл да се научи!
Монтажа е не по лесен от шпакловането,в някои случаи е доста трудоемък и не приятен - а за качественото му изпълнение е нужен много опит ,и всъщност не е работа за всеки!
Малко монтажници могат да направят например това:
Изображение
N.Georgiev - специалист
Този кръг ми отне четири дена да го направя ,аз и помощник .

Тема "Още един готин Апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: