Работа с гипскартон за напреднали.
bulhomes2 - майстор
Имаше тема, в която автора подробно беше описал как е постигнал това долу. Убих се да я търся. Прерових всичко за картона, но явно заглавието на темата не подсказва за това. Някой ако се сеща къде е да помага!
Прикачен файл:
agal8.jpg
agal8.jpg (29.58 KиБ) Видяна 12090 пъти
petkov_75 - специалист
Не зная къде е темата, но пробвай да търсиш в гугъл с изображението! :-D Много ми е бавен нета и няма да стане при мен! :partyman:
bulhomes2 - майстор
Пробвах преди да пусна темата. И със самото изображение, и с името на файла и го няма. Съмнява ме, че не е било във форума, а в сайта "Направи си сам", а той нещо го няма сега.
petkov_75 - специалист
Сайта нали го спряха за да не забива форума, а тази тема не си спомням да съм я виждал в подфорума за гипскартон.Смело мога да кажа, че съм изчел всички теми там и едва ли съм го пропуснал, а снимката ми е непозната. :? Да не е от някой друг форум или сайт?! :-D
bulhomes2 - майстор
Не. Запазил съм си снимката, а надписа не съм го слагал аз.
rockwall - майстор
от този форум е - аз също съм виждал снимката - намерих я в събирани файлове отпреди поне 6-7 години - същата - същият файл със същия надпис

даже в оная тема слагах и други подобни идеи

Прикачен файл

agal8_208.jpg
agal8_208.jpg (29.58 KиБ) Видяна 11664 пъти
bulhomes2 - майстор
Аз па виж толкова време откак е готов и не се сещам да го снимам...
bulhomes2 - майстор
Тая година най-после му дойде реда да го снимам готово. Ама сигурно догодина ще е реда за вечерни снимки със светнати лампи. Сменил съм ги, бачкат (щото на снимката висят безстопанствено...).
Прикачен файл:
CE8A0073.JPG
inspo - майстор
Добре изглежда.
Само не ми харесва как са сложени вентилационните решетки.
По добре щеше да е с една решетка в ниша направена за нея.
Надявам се, че двете решетки не са от различни клонове, а са две заради дъгата?
bulhomes2 - майстор
Две са щото нямаше по-голяма в магазина.

Тема "Къде беше темата за скриване на тръба в ъгъл. Имам снимката." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: