• 1
  • 2
Работа с гипскартон за напреднали.
nihonjin - специалист
Защо трябва да е на линеен метър?

Измисли си някаква цена за фугиране на 1 кв. м. от тази облицовка, която те устройва и давай.
Profi Stroi - специалист
Трябва да е на линеен
Такав абеше договорката в началото и сега е такава
А и то не е важно как ме устройва мен а дали и собственика е за а той определено не е ка кв.м
velsi - Почетен майстор
Ама ти няма да му го смяташ на квадратен метър. Просто това е единствения достатъчно точен метод да определите колко линейни метра фуга се съдържат в един квадратен метър облицовка. Иначе крайния резултат ще си е линейни метри фуга. Просто трябва да обясниш на човека така, че да те разбере и няма да има проблеми.
TANGRA - специалист
Вземи и сметни на 1квадрат колко е дължината на фигите на 2-3 места и вземи средното
Profi Stroi - специалист
Мерси на изказалите се
Измерено е вече
leonardo_vd - модератор
Profi Stroi написа:
Мерси на изказалите се
Измерено е вече
Много ми е интересно колко метра са :?
cakev79 - специалист
Profi Stroi написа:
Спряха да го засичт след 50-тата торба
Няма как да си спомня нито пък някой друг
а какъв точно е матеряла,че ми е интересно
messershmit77 - специалист
здравейте колеги,темата е доста стара,но наистина ми е интересно ,колко парички е платил "чорбаджията" за квадратен метър или линеен или каквото е там :-D :-D :-D
ArturDent - Почти Безобиден
Верно е доста брадясал темата, ама като сте я "изтикали нагоре" и аз да се запиша.
Аз бих подходил така - измислям си една сума за труда, която ме удоволетворява, деля я на центата за линеен метър и казвам на собственика -толкова линейни метра. Ако не е съгласен - да ги мери той ако иска. т.е. започваме обратно: Сума за плащане -> цена на линеен метър -> линеийни метри.
  • 1
  • 2

Тема "Как най-лесно да измеря това?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: