• 1
  • 2
flecher1 - специалист
Може ли някой да ми каже как се прави скара от ЦД и УД под вити стапала, които са от бетон.Прекалено са криви от долната страна и искам да ги изправя.

Модерирано leonardo_vd: Следващото заглавие да не е с главни букви
Matchless - специалист
Поне напиши дали са външни или вътрешни.Т.е. стъпалата от околните стени към центъра ли са или от централна колона навън.За колко етажа става дума,радиуса какъв е.Общо взето не е невъзможно ,но е трудоемко ,много време ще замине.Поне аз така си мисля.С изолация да изправиш няма ли да стане.Най-добре снимки.
flecher1 - специалист
flecher1 написа:
Може ли някой да ми каже как се прави скара от ЦД и УД под вити стапала, които са от бетон.Прекалено са криви от долната страна и искам да ги изправя.
Стъпалата са вътрешни и са от първия към втория етаж с два завоя, радиуса е приблизително 1200мм, на единя завои
Matchless - специалист
Без снимка се съмнявам ,че някой ще ти предложи нещо конкретно.Но по добре се откажи с гк да го правиш.
milimar - помощник
порови се при - Декоративни елементи - колони, трегери, сводове и др.
там имам снимки на моята стълба
radoraev - специалист
Не бих ти казал-съжалявам!
Това е нещо,което не трябва да се казва(едно от малкото неща,които не бих споделил)
Успех
$64EN - специалист
доста трудно се прави подобна пързалка , особенно ако стълбите са със "огледало"
дай някоя снимка ако можеш
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Питаха, но не отговори. Стълбата покрай стените ли се вие или около колона? Колко са криви? Всъщност криви ли са или неравни?
leonardo_vd - модератор
n_a написа:
Питаха, но не отговори. Стълбата покрай стените ли се вие или около колона? Колко са криви? Всъщност криви ли са или неравни?
Дай снимки и ще ти се обясни.
РАДО не знам какъв ти е проблема за такъв род постове, но тук сме НАПРАВИ САМ, а не строителна борса, така че който иска помага, който не си МЪЛЧИ.
radoraev - специалист
leonardo_vd написа:
n_a написа:
Питаха, но не отговори. Стълбата покрай стените ли се вие или около колона? Колко са криви? Всъщност криви ли са или неравни?
Дай снимки и ще ти се обясни.
РАДО не знам какъв ти е проблема за такъв род постове, но тук сме НАПРАВИ САМ, а не строителна борса, така че който иска помага, който не си МЪЛЧИ.
Добре де сгреших--дай малко инфо да го измислим!!!
по принцип ги правя с по едно равно 10см извито перденце от двете страни и между тях ЦД-та колкото душа сака и то полека лека се измята и си става перфектно
  • 1
  • 2

Тема "Питане за вити стъпала" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: