valmet - специалист
alexb написа:
Предишната ножица беше като тази! Струваше 10лв. и ги има почти навсякъде!
...и трябва да си купиш 5-6 такива от този модел за да попаднеш на свястна.
Нищо лично,но във фирмата имаме 3-4 бр. такива и за нищо не стават.Може би въпрос на малшанс.
PLOCHKATABG - специалист
сдфс
Последна промяна от PLOCHKATABG на съб юни 05, 2010 2:49 am, променено общо 1 път.
subzero - специалист
а от къде мога да си поръчам такава
PLOCHKATABG - специалист
[quote
Последна промяна от PLOCHKATABG на съб юни 05, 2010 2:44 am, променено общо 1 път.
simeonov_74 - специалист
pesho написа:
Леле майкуу.. :gott: .и тея ни взеха в EU= :?
Леле, вярно. Това ако ме накара някой да режа профил с обикновенна ножица :? ще му кажа да си я завре в г....
Не се заяждам с колегата, ама искам да му стисна ръката щом успява да среже ЦД с обикновенна ножица :shock: :shock: :shock: и да видя как ще нареже 3метра УД за някяква фигура. ЛЕЛЕ, С КОЯ РЪКА ДА СЕ КРЪСТЯ. :lol: :lol: :lol:
KnauFer - специалист
simeonov_74 написа:
pesho написа:
Леле майкуу.. :gott: .и тея ни взеха в EU= :?
Леле, вярно. Това ако ме накара някой да режа профил с обикновенна ножица :? ще му кажа да си я завре в г....
Не се заяждам с колегата, ама искам да му стисна ръката щом успява да среже ЦД с обикновенна ножица :shock: :shock: :shock: и да видя как ще нареже 3метра УД за някяква фигура. ЛЕЛЕ, С КОЯ РЪКА ДА СЕ КРЪСТЯ. :lol: :lol: :lol:
strana raota,e sq se pribiram ot montaj i narqzoh UD za 12 (skoro nqkoq snimka .. )metra owalen friz s nojica za 4,50 koqto pyk imam ot 3-4 godini ...
simeonov_74 - специалист
KnauFer написа:
simeonov_74 написа:
pesho написа:
Леле майкуу.. :gott: .и тея ни взеха в EU= :?
Леле, вярно. Това ако ме накара някой да режа профил с обикновенна ножица :? ще му кажа да си я завре в г....
Не се заяждам с колегата, ама искам да му стисна ръката щом успява да среже ЦД с обикновенна ножица :shock: :shock: :shock: и да видя как ще нареже 3метра УД за някяква фигура. ЛЕЛЕ, С КОЯ РЪКА ДА СЕ КРЪСТЯ. :lol: :lol: :lol:
strana raota,e sq se pribiram ot montaj i narqzoh UD za 12 (skoro nqkoq snimka .. )metra owalen friz s nojica za 4,50 koqto pyk imam ot 3-4 godini ...
Колега, уважавай другите в форума и пиши на КИРИЛИЦА. Лично аз ти пожелавам успех с тази ножица и да си я ползваш много-много дълги години. :-D
limp3r - специалист
simeonov_74 написа:
pesho написа:
Леле майкуу.. :gott: .и тея ни взеха в EU= :?
Леле, вярно. Това ако ме накара някой да режа профил с обикновенна ножица :? ще му кажа да си я завре в г....
Не се заяждам с колегата, ама искам да му стисна ръката щом успява да среже ЦД с обикновенна ножица :shock: :shock: :shock: и да видя как ще нареже 3метра УД за някяква фигура. ЛЕЛЕ, С КОЯ РЪКА ДА СЕ КРЪСТЯ. :lol: :lol: :lol:
Погледни хубаво снимката. Не е обикновена ножица, ами си е точно ножица за ламарина. Веднага да го нахраните човека.... тя може и Wiss да е неговата нали (малко вероятно е, но...)?

Прикачен файл

LBM64530Z.jpg
Wiss
LBM64530Z.jpg (38.17 KиБ) Видяна 3178 пъти

Тема "рязане на профили" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: