• 1
  • 2
здравейте имам един въпрос към по-знаещите относно гипсокартон и вата а именно направих скара сложих каменна вата и отгоре сложих найлон и затворих въпроса ми е може ли найлона да ми създава неприятности като влага и миризми през зимата когато се отоплява стаята
8180 - майстор
Не.

П.П. Опитай да пишеш по-добре, моля.
KnauFer - специалист
Скоро научих че минералната вата е много отровна ,дори затворена с гипскартон ... Предполагам за това слагате наилон ,или ?
8180 - майстор
KnauFer написа:
Скоро научих че минералната вата е много отровна ,дори затворена с гипскартон ... Предполагам за това слагате наилон ,или ?
Не. Найлонът е необходим в някои случаи да предпази ватата от навлажняване - пароизолация.
За отровна вата, аз поне не съм чувал.
KnauFer - специалист
http://media.framar.bg/%D0%BB%D1%8E%D0% ... 0%B0%D0%BA
Имам купени 2 рола вата 5ца за изолация в къщи, и ся се чудя кво да прая ....
housedoktor - майстор
Минералната вата се разгражда за 40 минути в организма,ако я вдишваш.Безвредна е .Има една турска,жълта на цвят стъклена вата-ето това е кошмар за поставяне. :shock: А мембраната се поставя с цел пароизолация ,ако е необходима .
VLADO66 - майстор
Най-качествената вата се прави от радиоактивни камъни -много хубаво сияе през гипсокартона. :cool:
vsterev - специалист
VLADO66 написа:
Най-качествената вата се прави от радиоактивни камъни -много хубаво сияе през гипсокартона. :cool:
??? Това виц ли е ?
VLADO66 - майстор
vsterev написа:
VLADO66 написа:
Най-качествената вата се прави от радиоактивни камъни -много хубаво сияе през гипсокартона. :cool:
??? Това виц ли е ?
А ти как мислиш :lol:
gechev - специалист
Най качествената и екологична вата се прави от канабис /коноп/. Можеш хем да си изолиран, хем да припалваш отвреме навреме. :weedman: :weedman: :weedman:
http://www.greentech.bg/archives/44576
  • 1
  • 2

Тема "найлон в между вата и картон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: