• 1
  • 2
N.Georgiev - специалист
Малко си прелкалил с рапидите , на ширината от 120 см 5-6 рапиди са достатъчно .Няма как с отвертка да навиеш рапида така ,че да не ти пука ,че там не е хваната разстоянието не е голямо , аз също не ги хващам там - нямам ъглов винтоверт ( или представка ) ,а и имаш CD точно над климатика .Отиди в хилти и си вземи дюбели за кухи тухли с винт .
Fender - специалист
N.Georgiev написа:
Малко си прелкалил с рапидите , на ширината от 120 см 5-6 рапиди са достатъчно .Няма как с отвертка да навиеш рапида така ,че да не ти пука ,че там не е хваната разстоянието не е голямо , аз също не ги хващам там - нямам ъглов винтоверт ( или представка ) ,а и имаш CD точно над климатика .Отиди в хилти и си вземи дюбели за кухи тухли с винт .
Това с рапидките проблем ли е, дали не съм раздробил гипса отдолу? За пръв път ми е, на стената няма да ги слагам толкова нагъсто. Щом няма да е прблем, ако успея да сложа някоя рапидка на ръка с малка отверка добре, ако не го оставам така.
Ще те послушам за дюбелите. Много ви блафодаря за съвета и помощта.
ironman - помощник
То добре да се прави монтаж на гипсокартон около климатика, но получи ли се в крайна сметка, снимка ще качиш ли че ми е интересен крайния резултат
Chefo77 - майстор
Хората дават минимално разстояние между климатика и тавана 10 см, препоръчително за да не се лъже датчика - 20, вие почти ги лепите на тавана ...
Fender - специалист
Ето снимка, това сътворих на бързо тогава.
Благодаря ви мненията и помоща.

Прикачен файл

DSCN3007.JPG
DSCN3007.JPG (20.21 KиБ) Видяна 6151 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Гипсокартон около климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: