ulieliadi - специалист
Слага се едностранен ъгъл https://www.google.bg/search?q=%D1%80%D ... 2kGv4TM%3A
plam43 - специалист
ulieliadi написа:
Слага се едностранен ъгъл https://www.google.bg/search?q=%D1%80%D ... 2kGv4TM%3A
Много благодаря.Спаси ми живота.А за овал пак същият ъгъл ли се слага или ъгъл за овал двустранно перфориран.
nikolov333 - майстор
Това скрито осветление подчертава всички дефекти от шпакловката и боядисването. Препоръчвам да си монтираш осветлението на сухо, ако е с лед ленти, за да огледате нещата с майсторите преди да почнат боядисването...със сигурност ще откриете много дефекти при подготовката на основата, а това не се оправя с боядисване.. Задължително огледай всичко преди да си платил и да са изчезнали, че после да не плащаш два-три пъти, докато стане горе-доло за гледане..А и избирай матови бои, че с гланц не става добре :idea:
plam43 - специалист
nikolov333 написа:
Това скрито осветление подчертава всички дефекти от шпакловката и боядисването. Препоръчвам да си монтираш осветлението на сухо, ако е с лед ленти, за да огледате нещата с майсторите преди да почнат боядисването...със сигурност ще откриете много дефекти при подготовката на основата, а това не се оправя с боядисване.. Задължително огледай всичко преди да си платил и да са изчезнали, че после да не плащаш два-три пъти, докато стане горе-доло за гледане..А и избирай матови бои, че с гланц не става добре :idea:
Здравей отдавна не сме кореспондирали.Сигурно се сещаш, че майстора съм аз.Утре ще постна снимки на коридора,че от телефона не знам как став.. На жената и влезр муха в главата за фигури и трябва да удоволетворяваме желанията.
nikolov333 - майстор
Ясно, но и кажи какви са рисковете..да не ти търси кусури на шпакловката и боядисването, че иначе...проблем.. :idea:
plam43 - специалист
nikolov333 написа:
Ясно, но и кажи какви са рисковете..да не ти търси кусури на шпакловката и боядисването, че иначе...проблем.. :idea:
Досега не ми е намирала кусури то не ,че няма ама като гледам по обществените сгради какви кусури има моите са бял кахър.
nikolov333 - майстор
Скритото лед осветление подчертава дефектите при подготовката на основата и често прави нещата неприятни за гледане.. Задължително е да "занулиш" добре заводските връзки на гипскартона с фугенфюлер така че да не останат гладни или натрупани..и цялостно шпакловане на равномерен слой с минимум 1мм сатен..все пак не знам колко ти се отдава, но ако не ти е за първи път, просто го имай в предвид за участъците, където ще се осветява от скритото осветление.. :partyman:
plam43 - специалист
nikolov333 написа:
Скритото лед осветление подчертава дефектите при подготовката на основата и често прави нещата неприятни за гледане.. Задължително е да "занулиш" добре заводските връзки на гипскартона с фугенфюлер така че да не останат гладни или натрупани..и цялостно шпакловане на равномерен слой с минимум 1мм сатен..все пак не знам колко ти се отдава, но ако не ти е за първи път, просто го имай в предвид за участъците, където ще се осветява от скритото осветление.. :partyman:
Ок мерси за съветите.
toni_g79 - специалист
А колко боклук и пепел се събира,и идея си нямате...за осветлението ми е мисълта
plam43 - специалист
toni_g79 написа:
А колко боклук и пепел се събира,и идея си нямате....
То без това не може жената да му мисли.

Тема "Питане за шпакаловка на гипскартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: