toni_g79 - специалист
plam43 написа:
toni_g79 написа:
А колко боклук и пепел се събира,и идея си нямате....
То без това не може жената да му мисли.
така е,но да е секция да го забършеш,а то на тавана....казах го да се има предвит де че такива чернилки съм виждал....
nikolov333 - майстор
Там само с някаква тънка и мека гофрирана тръба, като удължение на прахосмукачката и с много внимание да не оцапаш тавана с повече търпение може и да обереш по-едрия прахоляк..
plam43 - специалист
toni_g79 написа:
plam43 написа:
toni_g79 написа:
А колко боклук и пепел се събира,и идея си нямате....
То без това не може жената да му мисли.
така е,но да е секция да го забършеш,а то на тавана....казах го да се има предвит де че такива чернилки съм виждал....
Да не мислиш, че няма да минна с пребоядисване на тавана.Далече съм от тая мисъл.Та като съм тръгнал да питам интересува ме и още една работа то не е за тая тема но все пак.За полагане на замазка върху мозайка ct 17 или cn 94
nikolov333 - майстор
.. аз карам без грунд, ако мозайката е чиста с пясък и цимент 3/1..има теми из форума..
plam43 - специалист
nikolov333 написа:
.. аз карам без грунд, ако мозайката е чиста с пясък и цимент 3/1..има теми из форума..
На мен ми е ясно, че за непопиващи основи трябва да се ползва дълбокопроникващ грунд но тъй като CN 94 го дават специално за такъв вид основи дали не е по добре да ползвам него или няма значение кой от двата.Но да не се отклоняваме от темата.Това беше между другото.
nikolov333 - майстор
Според мен дълбоко проникващия грунд е за попиващи основи, ронливи мазилки и т.н.за да ги заздрави в дълбочина..
plam43 - специалист
Ето и обещаните снимки .Като за първи път май добре е станоло.

Прикачен файл

20160321_165519.jpg

Прикачен файл

20160321_165511.jpg

Прикачен файл

20160321_165423.jpg
plam43 - специалист
nikolov333 написа:
Екстра си е.. :partyman:
Благодаря.Жената иска ей това нещо.То,че с гипскартона се справям горе долу не означава ,че съм професионалист.Ще видим какво ще стане.

Прикачен файл

1409_big.jpg
1409_big.jpg (23.81 KиБ) Видяна 6793 пъти
VLADO66 - майстор
Кажи и на жена ти да спре да гледа турски сериали :-D

Тема "Питане за шпакаловка на гипскартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: